Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? (bővebben l. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (bővebben l. )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit régóta ismerek. A kapcsolatunk elég jó volt már akkor is, de egy idő utána nem beszéltünk.) Fuh, talán még 1 év is eltelt. Nem régiben találkoztunk és utána ráírtam facebookon. Párnapra rá, egy vonattal mentünk én vásárolni, ő katonaságra..na és mondta, hogy hát neki is kéne vásárolnia, ezért menjünk együtt. El is mentünk mi, de ott volt a haverja és az unokatesóm..szóval nem ketten voltunk. Neten ugyan úgy beszélgettünk. Ő az egyik hétvégén Miskolcra ment. Mondta, hogy majd írni fog meg mesélni. Vasárnap(amikor jött haza)találkoztunk a vonton(nem tudtuk, hogy a másik ott lesz), így együtt jöttünk haza. Végig beszélgettük és nevettük az utat. Bár néha volt, amikor megakadt, de mindig megoldottuk. Utána épp a plázában ültem, amikor írtam neki és mondta, hogy miért nem hívtam el. (Facebookon folyamatosan beszélünk. Ha elment, akkor mindig mondta, hogy majd ír. Két napig nem beszéltünk, de utána rám írt. Most egy helyen vagyunk nyári munkán, de keveset találkozunk, ezért nem tudunk sokat beszélni. Tegnap kaptam tőle egy táblacsokit, amiért segítettem neki. Néha teljesen úgy érzem, hogy lenne esélyem nála, de néha meg az ellenkezőjét. Mutatott egy lányt, aki tetszik neki, de semmi nincs köztünk..csak beszélgetnek.(Előtte azt mondta, hogy nincs kiszemeltje, majd még is elküldte a lányt) Azt is mondta, hogy szereti, ha egy lány is kezdeményez. Nem tudom, hogy a másik lány ellenére próbálkozzak-e vagy inkább hagyjam?! Kérdezzem meg, hogy nem-e lenne kedve találkozni?

Megköszönném, ha értelmes választ kapnék..ő lenne az első barátom, ha ESETLEG úgy alakulna a dolog.



2013. aug. 2. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt akarja,h. te kezdeményezz! még az is lehet,h. a másik lány kamu...
2013. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első kommentelő! :) Mindig irkálnak valami egymás falára, de igazából semmi utalás nincs arra, hogy akarnának egymástól valamit.
2013. aug. 2. 14:37
 3/8 A kérdező kommentje:
valamit* bocsánat
2013. aug. 2. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok! abból nem lehet baj ha megkérdezed nem lenne-e kedve veled lógni 1 kicsit :) amúgy hány évesek vagytok?
2013. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Én 18 nap és 17, ő 19.
2013. aug. 2. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát..ez a helyzet kicsit kacifántos..uyganis ahogy leszűrtem neked tetszik a srác de neki pedig egy másik lány tetszik..szerintem a fiú lány barátság sokkal többet ér mint a párkapcsolat higgy nekem. Viszont a fiú lehet h még nem gondolt arra h tetszel neki ezért osztotta meg veled h bejön neki az a lány. De ha komolyan tetszik neked akkor ne félj megmondani, lehet h ráébred te vagy neki az igazi ;) ! Vagy akár csak utalj rá ..nézz a szemébe, véletlen néha érj a kezéhez stb .. :)
2013. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
megint az első vagyok, szerintem semmiképp ne vald be neki egyértelműen, azzal aláírod,h. bármikor megkaphat téged. küzdjön kicsit ő is, de ettől függetlenül elhívhatod csavarogni, mert lehet,h. a csokit ő kezdésnek vette és most rád vár :)
2013. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát őszintén, már nem nagyon tudok ki igazodni rajta.

Köszönöm a kommented!

2013. aug. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!