Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek vagy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek vagy ha biztos is vagyok benne az sem tart soká és mindig elbizonytalanodok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szakított velem fiúm 3 hete én akkor könyörögtem neki h vegyen vissza azonban nem akart mert azt mondta nagyon megbántottam azzal amit tettem.../nem csaltam meg/ és 2 hét után beletörődtem abba hogy nem kapok még esélyt.. és megismertem egy fiút beszélgetni kezdtünk nagyon rendes aranyos meg minden, csak megjelent az "exem" hogy nagyon hiányzok neki, és hogy szeret és talizzak vele, és egészen addig biztosak voltak az érzéseim az új fiú iránt, de amikor láttam mit írt a volt fiúm akkor megváltozott minden egy csapásra azóta teljesen bizonytalan vagyok ám még is kicsit jobban húz a szívem a régi fiúmhoz...:// Nekem is nagyon hiányzik és még mindig szeretem:/ viszont az új fiú teljesen összetörne mert eddig csak csalódások érték... és ez is visszatart:/
2013. júl. 29. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Figyelj szerintem maradj az újnál mert a régi hibája volt mert vissza se akart venni
2013. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és szted az nem furi vagy nem is tudom h mondjam h ma sírt miattam az exem?
2013. júl. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!