Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány szünetet kér, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szünetet kér, és kilátásba helyezi, hogy lehet sohasem akar látni, időre van szüksége hogy átgondolja, akkor lehet még ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátnőmbe. Sajnos mostanába rengeteget veszekszünk, és sokszor meg is bántom. Elromlott a kapcsolatunk, azonban nagyon szeretem, és ilyenkor jön ki rajtam, hogy mennyire is.

A kérdésben leírtakat mondta nekem telefonba, na meg hogy azt csinálok amit akarok. De visszafeleltem, hogy nem fogom azt csinálni amit akarok, mert te vagy a barátnőm!


Semmit sem mondott, sem azt hogy szakít, sem azt hogy nem. Viszont beszélni, illetve látni sem akar.


Én viszont nem akarom elveszíteni. Mit tehetnék, hogy ezt érezze, és túlságosan nyomulósnak se tűnjön?

(totál kész vagyok, alig eszem, alig alszom, mióta nemtudom hogy mi lesz velünk..:/



2013. aug. 3. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, de nem biztos, h lesz benne köszönet.

Mindenesetre a szünet nem jó semmire - max. ilyen 1-2-3 napos, annál több már csak eltávolít teljesen.

2013. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe.. ilyen baromság nincs, hogy szünet.. átgondolja ja, közben meg félrekacsingat.. azt, ha az nem jó neki, akkor vége a szünetnek, azt veled marad.. hülyeség.. ne menj bele, ilyen nincs ( kamu szöveg ).. szakíts vele, keress jobbat
2013. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tegnap is feltetted? Lehet, hogy csak idő kell neki, hogy rendezze magában a dolgokat.
2013. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy másik pasi van a dologban, csak nem mer még téged teljesen elengedni?
2013. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
el ne hidd, amit a 3as írt! az kamu szöveg!
2013. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, tegnap is kérdeztem hasonlót.
2013. aug. 3. 08:44
 7/7 A kérdező kommentje:

továbbá, mindig azt mondja, hogy ezt magában kell lerendeznie, máskor is volt, hogy napokig nem beszéltünk..:/

de most tűnik a legsúlyosabbnak.

2013. aug. 3. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!