Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy nem csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
2 hete ismertem meg,már volt szex..mindennap keres..Honnan tudjam mi lesz belőle?

2013. júl. 20. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Egyrészt rajtad is múlik (mennyit teszel bele a kapcsolatba). De ha nem vállalod a "kockázatot", akkor sose fog kiderülni. :)
2013. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindennap keres. Leírtad, mint információ, szóval még te is tudod, hogy fontos. Most ehhez mit tudnék pluszban hozzá tenni?


Nyilván egy szexkapcsolatban nem hívogatjuk egymást feltétlenül mindennap, hogy "mi van veled? hogy telt a nap?" stb, szóval, ha úgy érzed, hogy tödőik veled és nem csak haveri szinten tart kapcsolatot, akkor nyilván többet akar.

2013. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze és mikor lesz komolyabb??Mennyi idő elteltével szerethet meg?
2013. júl. 20. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mit szólnál hozzá, ha most lángolna, aztán két hét múlva már másért lángolna?! A valódi intimitáshoz idő kell... nekem is (nőként). Add magad, ne agyalj hülyeségeken, ne akard birtokolni. Adj annyi pozitívumot, amennyit csak tudsz, és amennyi spontán belőled fakad. És akkor vagy beléd szeret, vagy nem...

Nem lehet borítékolni előre. Minden kapcsolatban megvan ez a kockázat, de ha már előre eldöntöd, hogy neked csak úgy jó, ha halálosan szerelmes lesz, és addig nem is tudod élvezni, akkor garantáltan el fogod szúrni...

2013. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mr.Wolf válasza:
hozzá állás kérdése eljátszhatod vele h most nincs kedved vagy valami és hogy hogy reagálja le :D
2013. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2013. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok lány összetenné a kezét egy olyan srácért, aki szex után is keresi a társaságát. : )


Én is ilyen vagyok.

2013. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!