Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok miért csak a lusta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parti32 kérdése:

A csajok miért csak a lusta buli hajhász szoknya vadász (stb. ) fiukat szeretik a normálisan dolgozó embereket meg nem? 20 éves fiu

Figyelt kérdés
csak azért mert nekem bárhogy is szeretném nincs barátnőm mert egyszerűen túlságosan sokat dolgozok és ez egyiküknek sem teszik

2013. jan. 27. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.Mert bennünk semmi izgalmas nincs.

Amúgy meg munka mellett is lehetsz szoknyapecér.

2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nekem meg az nem tetszik ha egy fiú lusta és nem csinál semmit inkább dolgozzon és legyünk kevesebbet együtt minthogy egy naplopó legyen

20/L

2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tényleg megnehezíti a kapcsolatot, ha csak hétvégén vagy szabad, vagy még akkor sem teljesen, de én például utálom a bulihajhász szoknyavadász fiúkat. jobban szeretem azt a normálisan dolgozó, ambiciózus, szeretetreméltó embert, aki velem szervez programot és aki a barátom.
2013. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most te 2 emberről beszélsz!

1 aki dolgozik

2. aki nem dolgozik aki nem dolgozik az lehet h tanul és apu anyu eltartja, ő ráér bulizni


Aki dolgozik és sokat dolgozik annak kevesebb az ideje de esténként nem létezik olyan h hétköznap egyik sem tud odamenni ott aludni a másiknál.

2013. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bulikat, és mivel én meg sokat tanulok, nem zavarna ha a fiú meg sokat dolgozik. 20L
2013. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem a lusta szoknyavadászokra bukom, de azért kell az együtt töltött idő is, ha nem érsz rá a csajra, meg feltűnően fontosabb a munkád hanyagolva érzi magát. De eddig meg mindenki azt mondta hogy a munkanélkülieknek nincs csajuk. Te meg hogy pont nekik van. Valószínűleg, és a kérdésedből is kijön, béna vagy csajozás terén. Ennek semmi köze ahhoz hogy dolgozol.
2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed ezt parti32 néven.. :D
2013. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A munkához tényleg nincs köze, hogy van-e csajod vagy nincs.

Én is dolgozok sokat, a szombat még is mindig bulival telik. Valamikor a péntek is.

2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, ha ez a tapasztalatod. Nekem személy szerint nem tetszik ha valaki "lust buli hajhász", azért 20 évesen már elindulhat valami felé. Persze azért szórakozni is kell, bár ez nekem nem a reggelig discozás. Szerintem az fontos, hogy legyen időd a barátnődre. Az pedig, hogy te sokat dolgozol, és esetleg ő is, vagy netán sokat tanul, nem sok jót, izgalmat ígér a kapcsolatban, de meg lehet próbálni. Hajrá :) 22/L
2013. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezeket szeretik? nem vettem észre pedig nem dolgozok hónapok óta és csak bulizni járok el. Igaz nem vadászok szoknyákra.
2013. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!