Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megfigyelte már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogy ha lány vagy, akkor mindegy milyen csúnya vagy még akkor is hamarabb lesz párod, mint átlagos külsejű fiúként, sőt az átlagos külsejű fiúkat is szeretik lerondázni kigúnyolni a lányok? Miért van ez így? Hol az igazság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre hogy a külsőhöz köze nincs a dolognak...

van helyes pasi ismerősöm de agyi defektje van, nem csoda hogy nincs csaja

én se vagyok bányarém, de mindenki h.lyének, furának tart, nincs is pasim.

tőlem sokkal rondábbaknak meg van

szerintem ezen múlik, az nem kell senkinek akinek baja van mert még a ronda de normálisak is előbb elkelnek

2013. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

önértékelési problémájukat a "jujde dagadt vagyok" mondattal már nemtudják leküzdeni mert már senki se simogatja meg a kis bucijukat hogy jaaj nemondj ilyeneket nagyon csini vaaagy. így új módot keresnek a pia/cigi/ribancság keltette megcsépelt lelkük ápolgatására.

remélem szépenfogalmaztam :D

2013. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
2. vagyok. a válaszom az átlagos külsejű ronda lányok által kiváltott sértegetésekre írtam 19/f
2013. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Az igazság odaát van, kedves barátom.
2013. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

Kuldjuk a Nobel-dijat, ez egy vilagrengeto felfedezes volt Ontol!

Az igazsag pedig a nepmesek vegen van.

2013. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves ékezet nélküli kollega a címem majd elküldöm privátban, hogy tudja hová kell.
2013. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Mert még a legrondább nőt is képesek egyesek megdugni. Viszont fordítva nem így van.
2013. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

#6

A kerdezonek szantam, tartsd meg a cimed.

2013. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

azt szöggézük le h a nőket egy fiú leginkább a személyiségévél tud megfogni de ezt a legtöbb fiú nem érti

általában az állatvilágban is így van természetes szelkció így akaitott minket a nőknek meg a lehető legjobb hím kell .. egy nőnek ha nemteszik az illető lenézi ... a nők igazából a férfiak felső 20 % vágynak ők az alfahímek és nem feltétlen a külsejük miatt ismerek olyat aki jóképü mégsemtud csajozni ...

2013. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%
ez igy van. Az a baj, hogy el vannak szállva maguktól a nők. Ezt hozta a korunk nekik. Fröcsögő feminizmust. CSak ugye az a baj, hogy a férfiak továbbra is képesek rendszabályozni a nőt 1-2 pofonnal. Ezt viszont szeretik elfelejteni a nőstények.
2013. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!