Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felejtés vagy új kezdet? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtés vagy új kezdet? Ti mit tennétek a helyemben? A többi kérdésem a szöveg végén van. Fiúk/férfiak véleményére nagyon kiváncsi lennék!

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel 2 évig nagyon szerettük egymást,de távkapcsolat volt(bár mi már régről ismerük egymást,egy családi nyaraláson taliztunk először),de 1 éve abbahagytuk a dolgot,mert úgy gondoltuk sose fogunk 1 helyre kerülni,de aztán kiderült 1 évvel utána,hogy titokban kérdezgetett rólam barátnőmtől(ilyeneket mondott:hogy vagyok,hiányzok neki,az a baj,h messze vagyok stb.,ami nagyon meglepett,mert azt hittem lezártuk).Így én újra felvettem vele a kapcsolatatot,de azt mondta,h ő már nem szerelmes belém,és nem érez már úgy,és azt mondta,h ez csak amiatt van,mert rég látott,és rég beszélgettünk,és megemlitette,h "végtelenül szerencsés" lenne,ha lenne vkije,aki úgy szeretné mint én,meg hogy ha 1x a városába kerülök akár 1 napra akkor mindenképp talizzunk,meg azt hogy úgyérzi,h köztünk még lehet valami,de nem akar érzelmi sakkban tartani,emiatt megbeszéltük,h csak barátok leszünk innentől.rá 1 nappal,jött az éretsités,hogy abba az egyetembe vettek fel,ami az ő városában van.Szerintetek miért kérdezgetett rólam,ha már nem szeret meg semmi?hagyjam vele a dolgot örökre,és többet ne is közelítsem meg vagy mi legyen?És szerintetek van még esélye,hogy újra szeressen "úgy",ha csak amiatt múlt el benne előzőleg,mert nem látott másfél évig,és nem beszélgettünk addig?

Köszönöm mindenkinek előre,aki segíteni próbál! :)



2013. aug. 3. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
mintha nem is felnőtt emberekről lenne szó. Le kell ülni és megbeszélni.
2013. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, beszélgessetek és elválik :)
2013. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben ez mindenképp meglesz :)) csak néha félek,hogy elfogultan döntök néhány kérdéssel kapcsolatban..ezekről a kérdésekről mit gondoltok?

Szerintetek miért kérdezgetett rólam,ha már nem szeret meg semmi?hagyjam vele a dolgot örökre,és többet ne is közelítsem meg vagy mi legyen?És szerintetek van még esélye,hogy újra szeressen "úgy",ha csak amiatt múlt el benne előzőleg,mert nem látott másfél évig,és nem beszélgettünk addig?

2013. aug. 3. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt kellene megbeszélni.
2013. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És biztosak vagytok benne,hogy megbeszéljük?Nem kéne inkább előre néznem,és tovább haladnom az életben?Hiszen,ha valaki kimondja,hogy már nem szeret,akkor alapvetően nincs értelme,mert el van dőlve,nem?
2013. aug. 3. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell beszélni, ami számodra fontos. Számodra fontos a fiú? Ha igen, akkor beszéld ezt meg vele. Attól még lehettek barátok, hogy visszautasít. De, ha azt mondja "próbáljuk meg újra" csak jól jársz és örülni fogsz a bátorságodnak ;)
2013. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van!de ugye várjam meg mindenképp,amig ő keres fel,hogy találkozzunk? :)
2013. aug. 3. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Keresd fel! Meséld el neki, hogy egy városban lesztek a tanulmányaid miatt, és van-e kedve veled összefutni, hogy megmutassa a várost, ahol tanulni fogsz mit hol tudsz praktikusan beszerezni (persze csak ha jól értelmeztem a szöveget és te nem ismered a fiú által lakott várost), és fénymásolók internet kávézók és könyvtárak hol vannak.

És valamikor "véletlenül" hozd fel a kapcsolat témát ;)

2013. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A nővére tudja,h ott leszek,de neki még nem mondtam,de fb-on kiraktam,úgyhogy gondolom már látta...vagy lehet csak leszarja? :D Jól hangzik,amit mondtál,csak kicsit kényelmetlen,hogy úgy kéne sétálgatnunk,h tudom,hogy kb. 1 hónapja elutasitott,amikor szerelmet valottam.Emiatt érzem úgy ,hogy várnom kéne,amig ő jelentkezik.Hiszen,ha tényleg meg akarja beszélni,és látni akar,akkor biztos jelentkezik,nem? :)Az a durva az egélszben,h 3 évig kivoltunk,h nem lehetünk egy városban..most megtörtént,de mi "ismerős" szinten vagyunk :/
2013. aug. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!