Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan ember, aki újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki újra kezdte az exével? Ha igen mennyi idő után és volt eközben párja valamelyikőtöknek?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnám a sztorikat:)

2013. aug. 4. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én igen, 3-4 hónapot voltunk kb külön, utána még 1-1,5 évig együtt. Rossz ötlet volt. Neki volt addig pasija, én is csajoztam, de állandó partnerem nem volt.
2013. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Mi fél év után jöttünk újra össze. Addig csak neki volt barátnője.

Hiba volt újrakezdeni. Mégegyszer biztos nem kezdem újra senkivel.

16/l

2013. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEEEEEM MERT EGY HÜLYE PICSSAAAAA
2013. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi is újra kezdtük. Két év után szakítottunk 2012 január 1-én, én megismerkedtem egy sráccal márciusban. Nem tudtam belé szeretni az alatt az 5 hónap alatt, amit vele töltöttem.Neki is volt egy futó kalandja. Novemberben kibékültünk az exemmel (fura ezt leírni, hogy ex). Azóta együtt vagyunk. Kellett ez a 11 hónap ahhoz, hogy igazán meg tudjuk becsülni most egymást. Ő is sokat változott és én is.
2013. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Gyakorin egy ilyen kérdést? ahol az exekre való fujtatás az alap, és ahol ha csak az "ex" szót kiejtik, mint bikának vörös posztó, most úgy őszintén: magadnál vagy?:DD


A kérdésedre: Mindig a két emberen és azok érzésén múlik.

2013. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én újrakezdtem 4 évvel később. Mikor már én 23 voltam ő meg 18. És így érettebb fejjel már más volt mint amúgy korábban gyerekes fejjel járni. Ennyi idő után legalább kibírtuk fél évig. Azelőtt csak 1 hónapot (vagy annyit se, nemtudom már) voltunk együtt. Ami véget vetett az az, hogy nem tudtunk már sűrűn találkozni, ő folytatta a technikumba középsuliba, én meg mentem fősulira és így a távolság miatt abbamaradt. De sztem ha újrakezdi valaki akkor pozitívumokat - negatívumokat (főleg ezt) gondolja át alaposan. Az újrakezdés nem megy egyik napról a másikra és sztem egy éven belül nem is kezdeném újra senkivel. Én amúgy is olyanfajta típus vagyok, hogy ha valakivel vége, mindent le nullázok. Közös képek meg ilyenek --->KUKA , Teljes kapcsolatmegszakítás! Senkivel nem kivételeztem eddig.

26 F

2013. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

5ös, gondoltam beújítok:) azért nem minden ex egy se*gfej.

Egyébként kedves válaszolók a "szünet" alatt mennyire tartottátok a kapcsolatot a másikkal?

2013. aug. 4. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körömben rengeteg ilyen van, és most én is épp dilemmában vagyok... egyébként nem lehet általánosítani, mindenkinek máshogy alakul a dolog... ismerek 1 párt akik másfél év különlét után jöttek újra össze (mindkettejüknek volt közben más is), és másodszorra olyan jól jött nekik össze a dolog hogy több mint 7 év után most már a házasságot tervezik. Az a legfontosabb, hogy mielőtt újrakezdenétek, beszéljétek át, hogy elsőre miért nem működött, mik voltak a problémák. Enélkül nincs tiszta lap, és a régi hibákat nagyobb eséllyel ugyanúgy el fogjátok követni. Sokszor a külön töltött idő jó hatással van a párosra, már csak azért is mert tisztább fejjel látjátok át a régi problémákat, belátjátok a saját hibáitokat, ráadásul felnőttebbek is lesztek
2013. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és ami a kapcsolattartást illeti... az említett páros tudtommal párszor beszélt a másfél év alatt, de nem rendszeresen. Ami engem illet: exemmel kb 1 éve vagyunk külön, ez idő alatt 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor beszéltünk (akkor is csak mindkettőnket érintő kérdésekben, pl suli), és az utóbbi 1 hónapban tűnik úgy mintha valami megmozdult volna benne ismét az irányomban :)
2013. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!