Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket a kérdések/témákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a kérdések/témákat hogyan beszéljem meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22 éves vagyok, a barátnőm 30. Először is, köszönjük szépen jól megvagyunk a 8 és ellenére is. Szeretjük egymást és ez jó. 2 éve vagyunk már együtt és mivel a távkapcsolat is működött. Az a 180 km nem nagy távolság. Amikor tudunk együtt vagyunk. Viszont van pár apróságnak nem tekinthető dolog: 1. Jelenleg még a szüleimmel élek, de van rendes munkám. A családi fészekben azért vagyok még, mert egyetemre járok (levelezőre) és így kényelmesebb és költséghatékonyabb is, hogy abban a városban élek ahol az egyetem van, így nem kell állandóan utazgatni. Már tényleg jó lenne elhagyni a szüleim és kicsit egyedül is élnem. Viszont a barátnőm meg azt mondja, hogy költözzünk össze. Ezzel még nem lenne baj, bár én szeretném azért kipróbálni milyen is egyedül élni. Ezt, hogyan közöljem vele?

2. Mivel ugye már 30 éves így van saját lakása. Az nem lenne ciki, ha a pasi költözik oda a nőhöz, nem pedig fordítva? Plusz ugye így ott lenne nekem a folytonos utazgatás az egyetem miatt. Ha pedig máshol költöznénk össze, neki a munkája is ott van ahol él.

3. Mind a ketten szeretnénk esküvőt, gyerekeket. Sokat is beszélgettünk már erről. Viszont amíg én egyetemre járok nem szeretnék megnősülni és családot alapítani. Majd olyan 26-27 éves koromban. Szeretném megteremteni az anyagi biztonságot a családomnak, de így, hogy egyetemista vagyok nem sok esélyt látok rá.


Ezeket a témákat, hogyan beszéljem meg vele?



2013. aug. 5. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal egyáltaáln nincs baj, ha te költözöl oda. Üljetek le, beszéljétek meg. Kérdezd meg, hogy mi az amiben besegíthetnél stb.

A gyermekes kérdést megértem. Ugyanis én 17 vagyok a párom 24. Ő már ellene egy babával míg én is de a gimi, meg egyetemi tervek mellett nem férne bele. Tehát várunk. Ha tud várni tényleg nagyon szeret. Ezt is beszéld meg vele, hogy te anyagilag biztosítani akarod neki a jövőt.


17/L

2013. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

így ahogy ide írtad :)

ezek nem kényes témák, ülj le vele és ugorj neki ;)

2013. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, nem tudom volt-e és ha igen, akkor milyen kapcsolatod volt a jelenlegi barátnőd előtt, de szerintem neked még nem kéne elköteleződnöd. 2 év nem olyan nagy idő, hogy már egy közös életet rászervezzetek. na de ez a te döntésed :) a barátnőd jogosan szeretné már magasabb szintre emelni a dolgot, mivel ő már 30, és a gyerekszülés miatt neki korban nem mind1, hogy te mikor szeretnéd ezeket..ha szeret téged (meg hát értelmes, felnőtt nő), akkor meg fogja érteni a te álláspontod.

1. Mindenki életében fontos hogy önállósodjon, feltalálja magát egyedül a mindennapokban, ezt neki is meg kell értenie.

2. Ha te költözöl oda, az nem ciki, csak az lenne gáz ha ő is tartana el, de ilyesmiről gondolom nem lenne szó, ha melózol.

3. Főleg a mai világban elengedhetetlen a biztos háttér. A barátnőd is nagyobb biztonságban érezné magát gondolom, ha amíg ő otthon babázik, te biztos alapokat tudsz biztosítani a család számára, ehhez pedig elengedhetetlen a diploma+munka+ segítség a nevelésben:)

Mondd el neki az érveid, és nem lesz baj ;)

2013. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A jelenlegi barátnőm előtt nem volt kapcsolatom.

Eltartani biztos, hogy nem Ő tartana el. Meg így akkor nyilván megoszlana minden kiadás.

Viszont a diplomámig nem szeretnék családot, pont a biztos háttér miatt. Viszont mi van akkor ha neki már nagyon ketyeg a biológiai órája? Hiszen 30 évesen azért tényleg érthető, hogy szeretne gyereket. Csak azt nem tudom, azt hogy fogadná, ha én azt mondanám neki, hogy várjunk még 3-5 évet a babázással? Főleg mivel 2 gyereket szeretnénk így tényleg nem túl praktikus a mondjuk +5 év még. Félek, hogy elveszíteném. Tudom a sok hal, meg a fiatal vagy még szöveg érvénybe lép ha szakítunk, de nem akarok szakítani. Iszonyatosan szeretem és bármit megadnék a boldogságáért. De felelőtlenül akkor sem viselkedhetek (gondolok itt az anyagi háttérre).

És igen, felnőtt, értelmes nő. De attól függetlenül, hogy megérti az érveimet lehet, lehet, hogy mindennek vége lesz. Ettől vagyok berezelve nagyon.

2013. aug. 5. 15:59
 5/9 anonim válasza:
Na beszéltél már vele? Mire jutottatok?
2013. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szakítottunk...
2013. szept. 20. 14:56
 7/9 anonim válasza:
Sajnálom :-(
2013. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez van... Nagyon hiányzik és soha nem fogok találni még egy olyan nőt mint amilyen Ő volt. Elvesztettem életem szerelmét...
2013. szept. 21. 17:29
 9/9 anonim válasza:
na talaltal uj szerelmet?
2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!