Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan beszéljem meg a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a barátnőmmel, hogy szedjen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem híve a dolognak, nem szeretne szedni, fél a mellékhatásoktól. Pedig biztonságosabb, olcsób lenne mint a gumi, ne adj isten anty baby.. Értem n, h az ő teste, de ez mégis közös ügy.
2012. máj. 8. 09:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, én mégis csak szeretném, hogy fogamzásgátlót szedj. Lehet róla szó?"

Ennyi. Esetéeg néhány tudományos adat, hogy miért jobb.

2012. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Van egy jobb ötletem.

Dugaszoltasd el magad, a regenerálódás esélye 85%, több mint elég.

Szóval te csak ne akard a másik szervezetét agyonütni vacak bogyókkal, mivel biztosan tudod, hogy ugyan az új tabik kevés hormont tartalmaznak, de ne hidd, hogy nem viseli meg a szervezetet.

Szóval ha gumi nélkül akarsz szeretkezni, old meg, a saját tested... azt csinálsz vele amit akarsz.

Ne a másikét rongáld.

Fel is merül bennem ilyenkor a kérdés, vajon mennyire szeretheted a párodat...

2012. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
te tuti nő vagy.. tudjuk, nektek nehezebb minden..
2012. máj. 8. 09:41
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan tedd csak ki a mellékhatásoknak, ha már te utálod a gumit. Tényleg ilyen egy szerető férfi.


Ha nekem ilyet mondott volna a barátom, abban a pillanatban dobtam volna.

2012. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
Különben igen, a nőknek nehezebb minden, ha tabiztok, nem a férfinak lehet tüdőembóliája, nem ő fog belehalni pillanatok alatt!
2012. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

#2-es voltam!

Tévedsz kedves kérdező!

35 éves férfi vagyok, aki a feleségének sem engedi ezeket a sz@rokat beszedni!

Mielőtt nekem esnél a tablettákkal kapcsolatban, tudnod kell, hogy ez a szakmám.

Úgyhogy a kioktatást tartogasd másnak :)

2012. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
31%

Úristen. Nehogy megkövezzétek, mert azt szeretné, hogy a barátnője fogamzásgátlót szedjen....

Nálunk az elején párom megkérdezte, hogy szedem-e, vagy nem, ugyanis neki eléggé vastag a szerszáma. Tény és való, hogy igencsak nagy mérettel áldották meg. Egyszer próbáltuk óvszerrel, amikor análisan csináltuk, hát láttam, hogy szegény leizzadt, mire felhúztuk. Szedtem addig is, és azóta is. El kell menni orvoshoz, elküld vérvizsgálatra, és ki fog derülni, hogy hajlamos-e a trombózisra, vagy nem. Ennyi. Nem kell túldramatizálni.


23N

2012. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Minden gyógyszernek megvan a mellékhatása, na meg mindenre van némi esély, hagyjuk már a tüdőembóliát... Engem is elüthet ma egy kamion, mégse fog. Szeretém vele megbeszélni a dolgot, megérteni a miértet. Viszont ezt ő is megtehetné ahelyett, hogy egyből nemet mond.Vagy jobb lesz neki, ha kikaparják a gyereket?? A gumi el is szakadhat, persze csekély rá az esély, de mégis nagyobb, mint egy tüdőembóliára.
2012. máj. 8. 09:53
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Mellesleg ha az emberek tudnák, hogy a kapcsolatok nagy része a fogamzásgátló tabletták okozta problémák miatt megy tönkre, nem igazán szedné szinte senki.

Dehát, a gyógyszergyáraknak valamiből tömni kell a zsebét ;)

Így aztán a problémát nevezheted libidó csökkenésnek, elhidegülésnek, belefásulásnak, fáradtságnak, fejfájásnak (pont amikor szeretnél szeretkezni) ...stb.

Ezek mind ugyan azok, aminek egy a kimenetele: Szerető tartás, megcsalás, elhagyás, válás...

2012. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
Van mellékhatása.....mindennek van ami a szervezet belső egyensúlyára hat....
2012. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!