Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, nagyon elrontottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, nagyon elrontottam, de van még esélyem?

Figyelt kérdés
Nos van egy fiú,Alex,akit 3 éve ismertem meg a legjobb barátom által.Ha van olyan,hogy első látásra szerelem,akkor ez az.Nagyon bejött,és én is neki,de teltek a hónapok és nem lépett.Én egy komoly kapcsolatra vágytam,és mivel ő nem tűnt alkalmasnak,el kezdtem találkozgatni Gáborral,egy régi ismerősömmel.Alex tudta,hogy komolyodik ez a dolog,mégsem lépett,így letettem róla.Végül összejöttem Gáborral.Minden szép volt és jó,boldognak éreztem magam,majd jött a bonyodalom.Szilveszterre Gábor elutazott a szüleivel,így baráti társaságban ünnepeltem az új évet.Ebben a társaságban ott volt Alex is,aki egész este rám volt szállva,és elmondta,hogy az egyedüli ember,aki érdekli az én vagyok.Nem tudtam,hogy sírjak vagy nevessek!Álmaim pasija ott állt előttem,azzal,hogy csak én kellek neki..Rettenetesen éreztem magamat,mert legszívesebben elmondtam volna neki,hogy nekem is csak ő fontos,de elkésett.Szerettem Gábort,de sosem tudott kiváltani belőlem olyan érzéseket,mint Alex.Ennek ellenére nem hagyhattam ott..Ez az este után nem találkoztam Alexxal pár hónapig.Nem jártam el a barátaimmal,mert ő is a bandában volt.Majd jött egy születésnapi buli,ahol szinte végig együtt voltunk,majd egy másik születésnapi buli,amit szintén egymás társaságában töltöttünk el.Akkor este nagyon sokat ittam,és csak pár dologra emlékszem,de arra kristálytisztán.Megcsókoltam Alexot..Totál kikészültem ez az eset után.Egy részt boldog voltam,hogy végre megtört a jég,másrészt pedig egy undorítónak éreztem magamat!Volt egy nagyszerű párkapcsolatom és erre meg felrúgom így..Sosem gondoltam volna,hogy valaha képes lennék megcsalni valakit,erre mégis megtettem..Fogalmam sem volt,hogyan tovább!Gábor azon a napon mutatott be az egész családjának,amikor megcsaltam..Gábor volt a biztos pont az életemben,bármikor számíthattam rá,ugyanolyan jövőt képzeltünk el,Alex pedig a bizonytalanság.A nagy plátói szerelem..Át kellett gondolom mindent,és az eszem után menni.Annyiszor voltam már válaszúton,hogy vagy a biztos,vagy a bizonytalan felé megyek,mindig a bizonytalant választottam,és mindig rosszul döntöttem.Azt hittem,Alexnak a csókunk nem jelentett semmit,ezért is döntöttem a Gábor mellett.Úgy adtam elő ezt az estét,hogy nem történt meg az a csók,Alex pedig nagyon megharagudott rám,amiért letagadtam.Telt az idő,a lelkiismeretem nem hagyott nyugodni.Egyfolytában csak Alexra és arra csókra tudtam gondolni.Gáborral nagyon megromlott a kapcsolatunk,és egy se veled,se nélküled dolog alakult ki.Majd szakítottam Gáborral,Alex miatt.Bár időbe telt,de rájöttem,hogy nekem csak Alex kell.Gondoltam megér egy próbát,hátha megbocsájt nekem és boldogok lehetünk.Nem így történt.Alex hallani sem akart rólam,került ahol és ahogy csak tudott.Borzasztóan szét voltam esve és ismét Gábornál találtam magam.Tiszta lappal újra kezdtük az egészet.Nem működött.Ismét hol együtt voltunk,hol nem.Majd a csók után egy évvel Alex jelentkezett.Akkor már nem voltunk együtt Gáborral.Véglegesen szakítottunk.Ismét bandázni kezdtünk Alexxal.Még érezhetően haragudott,de én már annak örültem,hogy a barátjának tekintett.Viszonylag egész jól elvoltunk,amíg ő el nem költözött egy kis időre az anyjához.Én pedig nem tudtam,hogy mit tegyek.Már nem beszélgettünk,bár rettentően hiányzott.Minden nap,minden percében csak ő járt a fejemben!Akármerre jártam,akárkire néztem,ő jutott eszembe.Majd megismerkedtem a legjobb barátjával,Zsolttal,aki belsőre rettenetesen Alexra emlékeztetett.Ahogy beszélt,amiket mondott,és még a hangja is.A telefonban,mintha Alexot hallottam volna..Nos ennek a nagy barátkozásnak az lett a vége,hogy össze jöttem Zsolttal..Igen,tudom borzalmasan hülye voltam,vagyok,de úgy voltam vele,ha egy "egész" Alexot nem kaphatok,jó lesz egy "fél" Alex is.Ez a kapcsolat alapból halálra volt ítélve,főleg onnantól,mikortól megtudtam,hogy Alex akart engem,csak félt,mert azt gondolta,hogy túl jó vagyok hozzá,és hogy egyik pillanatban kedves vagyok vele,a másikban meg nem.Irónikus,hogy én is pont ezt gondoltam róla.Szakítottam Zsolttal,elmondtam neki mindent,és meglepően jól reagált.Azt mondta,hogy ő tudta,de így is folytatta volna.Persze én nem akartam folytatást.Alex is megtudott mindent.Vártam,mikor fog írni nekem,hogy hogy lehetek ilyen undorító,de nem írt.Barátoktól megtudtam,hogy tényleg nem díjazta ezt az egészet,de tetszem még neki,de jelenleg barátként néz rám,de ki tudja,mit lesz a jövőben.Pár nap múlva meghívott magához,a Velencei tóhoz,egy nyárzáró bulira.KÍváncsi leszek,mi lesz ott.Nos "röviden" ennyi.Ti mit gondoltok?Lehet ebből még valami,vagy fogadjam el,hogy elvesztettem?A válaszaitokat előre is köszönöm :)

2013. aug. 5. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet még belőle akármi. Fő a kitartás! :)
2013. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tényleg elrontottad eléggé, de még szerintem összejöhet

ha először csak a barátságnál akar maradni, menj bele és ne keress mást magadnak

ha vársz egy kicsit, szerintem összejöhettek még

csak várd ki míg megbékél és mindben rendben lesz köztetek

2013. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez olyan mint egy szappanopera :D

szurkolok hogy összejöjjön, végülis a lehetetlen nem létezik vagy mi a szösz :D

2013. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se add fel! Menj el arra a nyárzáró bulira, kérj tőle bocsánatot, és legyetek együtt!! Sok boldogságot
2013. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem adom fel :)
2013. aug. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!