Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam, van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam, van még esélyem?

Figyelt kérdés

Történ hétvégén, hogy egy buliban "láttam" azt a lányt akivel eddig csak MSN-n beszélgettem. Utóbbi időben ritkán beszéltünk, mert kollégista lett, s nekem sem volt sok időm internet közelben.


A buliban felismertem, de ez én hülye fejemmel nem mentem oda hozzá (barátnőjével volt). Nem számítottam rá, hogy ott lesz, mert mi nem először voltunk azon a helyen, de Őt még nem láttam ott.


Nem tudom, Ő tudta-e ki vagyok, vagy egyáltalán látott-e. Talán, ha nem én lettem volna a sofőr, az alkohol feloldott volna, önbizalmam lett volna. Mikor hazaértem, szinte verte a fejem a falba... Nagyon mérges voltam/vagyok magamra.


Szerintetek mit tegyek? Lőttek az egésznek, hagyjam a francba?



F18 / L15


2011. jún. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak én vagyok fáradt de én nem látom a problémát. azt értem hogy féltél odamenni hozzá, de attól még nem veszett az ügy. egyáltalán nem. lehet hogy tényleg nem is látott és nem tudja hogy ott voltál. most amúgyis jön a nyár, több időtök lesz gépközelben lenni. elhívhatnád valahova.:)
2011. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem semmit nem szúrtál el!


Jó...oda mehettél volna és ezzel valószínűleg növelted vna az esélyeidet, de nem történt semmi végzetes.


Ha Ő is észrevett Téged (ez számomra nem derül ki a kérdésből) akkor picit talán értetlenül állhat most a dolog előtt, hogy valójában mit is akarsz! Éppen ezért, szerintem hozd tudomására, hogy még mindig érdekel, és ha rákérdez, nyugodtan mondd el, hogy kicsit bátortalan voltál, de már megbántad! Hívd el valahová! A lényeg, h érezze, h fontos Neked! sok sikert! 19/L

2011. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy írjak neki levelet, s valljam be, hogy kicsit félénk voltam, nem mertem odamenni hozzá?
2011. jún. 8. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Hát ezt bebuktad, bocs. Lehet rajta szépíteni, de ezt soha nem tudod visszacsinálni.
2011. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Ezzel semmit se szúrtál el. Lehet, hogy nem is látott. Mondhatod te is, hogy nem láttad. Persze nem kell hazudni, akkor viszont nyugodtan megmondhatod, hogy nem mertél, vagy valami. Ettől nem leszel kevesebb a lánynál. :)

Meg a másik: lehet, hogy ezt fel sem hozza. Kár aggódni ilyen pitiáner ügyeken. :)

Amúgy, kérlek... ha tetszik neked a lány, menj oda hozzá és bátran vállald be! :) (Majd legközelebb, vagy amikor jónak látod.)

2011. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki olyat, hogy féltél odamenni. Ha legközelebb beszéltek esetleg említsd meg neki, hogy azt hiszed őt láttad múltkor, de nem vagy benne 100% biztos, ezért nem is mentél oda hozzá. Aztán lehet ő is észrevett és ugyanebbe a szituációba keveredett. De ne áruld el neki előre, hogy szemérmes voltál.

Nyugi nem veszett a dolog. Hívd el majd valahova. A határozott pasikat szeretik a lányok.

2011. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!