Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon elrontottam? Van még esélyem? (18F,15L) Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és múlthét kedden (jan. 17) 4-ig nállunk volt. Másnap (jan. 18, aznap voltunk 2 hónaposak) lyukas órában (szerdánként a 7. óra mindkettőnknek lyukas) a büfénél találkoztunk. Ott ültünk az egyik asztalnál és ő egykedvűen rajzolgatott. Mellettünk ült a legjobb barátnője, aki az oszttársa is (aki oszttársammal jár) és két másik osztálytársa. Megpróbáltam felvidítani, de nem sikerült. Végig mondogatta, h hagyjam most. Utánna megkérdeztem, h ott maradjak-e mellette, ekkor hozzámbújt és mondta, h nem. Utánna valamire az volt a reakciója, h belevágta a tolltartóját és a rajzolós füzetét a táskájába, amit a vállára kapott kabátját a kezébe vette és elindult a folyosó felé, én meg követtem. Próbáltam megvigasztalni, de semmi. A folyosón beértem, megfogtam a táskáját, h vigyem én, erre a kabátját levágta a mellettünk lévő padra "akkor cucc nélkül megyek" felkiáltással. Próbáltam megvigasztalni, de még mindíg semmi. Én leraktam a táskáját a padra, elköszöntem tőle, majd a táskámat és a kobátomat odavittem, ahol lesz a következő óránk. Utánna megkerestem és odamentem hozzá. Átöleltem, ő visszaölelt, hozzámbújt, majd bocsánatot kért. Utánna úgy beszélgettünk becsöngőig és megbeszéltük, h a porta előtt találkozunk (az volt mindkettőnknek az utolsó órája). Amikor találkoztunk, akkor éreztem, hogy még mindíg szomorú. Kézakézben mentünk ki a buszmegállóig és akkor is szomorúan ballagott mellettem. Utánna felszállt a buszra és szájrapuszival búcsúztunk el.


Másnap már jobb volt, de éreztem, hogy rideg és tüskés volt. Pénteken meg alig akart hozzámbújni. Szombaton reggel rámírt, h nem jön át (pedig megbeszéltük, hogy átjön). Dél körül meg fészen írta, h jobbnak látja, ha most lelép kicsit, mert nem akar összeveszni, azzal lelépett gépről és a telóját is kikapcsolta. Utánna öt körül megint feljött, elkezdtünk beszélgetni és mondta, hogy szeretni szeret, de nem tudja, h hogy (mert valamitől összezavarodott, fél és fél a szívére hallgatni, de pénteken még azt mondta, h teljes szívéből szeret és nem fogom elveszteni). Vasárnap is beszélgettünk, de nem sikerült megoldani. Hétfőn reggel (mint minden reggel) kimentem elé, szájrapuszival való köszönés, kézakézben be a suliba, de valamiért elkezdett egyre jobban bezárkózni. A következő pár napban teljesen bezárkózott és egyre jobban eltávolodtunk egymástól. Kedden délután hiába írtam neki fészen, nem írt vissza, szerdán kimentem a korai elé (6:35-kor érkezik be), mert a bátyjával úgy beszélték meg, h azzal jönnek, de utánna összekaptak azon, h a bátyja elmondta nekem és csak a 7:45-kor beérővel jött. Szájrapuszit se akart adni, nem akarta megfogni a kezem, miegymás, a dolgokat se akarta megbeszélni. Utánna az osztálytársai rávették, hogy legalább beszéljük meg. Lyukasórában megbeszéltük. Megint hozzámbújt, megint volt minden. Erre másnap megint elkezdett bezárkózni és tegnap megint nem akarta megfogni a kezem, a puszik elől kitért (szájra, homlokra és arcra elől is) délután megígérte, h fog írni, de tüskés volt, utánna nem írt, hiába írtam. (Másoknak bezzeg visszaírt)


Nem akarom elveszteni, szeretném, ha megint hallgatna a szívére és újra boldogok lehetnénk.


Elmondta, h mi a baja, de azt már megbeszéltük:

1. Néha akaratos vagyok (de nem szándékosan és küzdök ellene, h ne legyek az)

2. Pár lány osztálytársa piszkálja (csak féltékenyek, mert nekik nincs senkiük)

3. Van egy srác az iskolában, aki az iskola királyának hiszi magát, és balhézik, akárhányszor meglát engem, mert én nem azt az értékrendet követem, amit ő

4. Az egyik volt "barátom" hátbatámadt

5. Néha túl gyors vagyok (de megprónálom magam lelassítani)


Bocsi a hosszú posztért, remélem végigolvassátok és tudtok adni valamien tanácsot


2012. jan. 28. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

hát ez a csaj elég bizonytalan szerintem elég hamar elfogod veszíteni sajna :S


Keress másikat ennél a link csajnál szerintem jobbat érdemelsz !

2012. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy megtetszett neki más. Csak nem mer veled szakítani.
2012. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de csak szórakozik veled, teszteli, hogy meddig mehet el, unatkozik. Egy kis ideig kerüld, várd, hogy ő keressen meg. Ne csak neked legyen fontos a dolog, hanem neki is.
2012. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Beszélgettem a legjobb barátnőjével, de ő is azt mondta, h soha nem látta még ilyennek, és nem tudja, h mi a baja, de ő is (a legjobb barátnője) érzi, hogy bent még mindíg teljes szívéből szeret :(
2012. jan. 28. 10:11
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, hogy megtetszett neki valaki más aztán nem tudja, hogy hogyan mondja meg neked. Ezért mondom mindig mindenkinek, hogy ilyen korú lányokkal NEM SZABAD komoly kapcsolatot kialakítani mert ők még képtelenek rá, egyszerűen nem bírják. Élni akarnak, hagyni kell őket! Te inkább az ilyen 19-23 éves korban levő csajokra hajts, Ők már annál inkább esélyesek egy normális boldog és komoly kapcsolat kialakítására! Innentől kezdve csak óvatosan, jobb ha lezárod magadba a dolgokat már most, sőt a tegnap is késő lenne már! Hanyagold el, ne írj rá meg semmit ne tegyél. Ha igazán akar majd téged akkor keresni fog ha meg nem akkor tovább lépés! Csak okosan! :)
2012. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De az a sok szép közös emlék után...? :(
2012. jan. 28. 10:13
 7/21 anonim ***** válasza:
Emlékek mindig lesznek! De az már a múlt és aki a múltban az él halott ember lesz :S. Élj a mának, élj a pillanatnak! Megkell neki mondanod, hogy itt a vége! Ez így nem mehet tovább! De mindenki úgy b@ssza el az életét ahogy akarja :)!
2012. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de, ha még van esély a rendbetételre?
2012. jan. 28. 10:17
 9/21 anonim ***** válasza:
Te nem rontottál el semmit, semelyik nem igazi ok, csak kifogás. Ne te akard már rendbe tenni, legyen benned ennyi tartás. Ha kellesz neki, meggondolja magát, ha nem, akkor keress mást. Egyáltalán milyen dolog az, hogy azért mert a suli legmenőbb sráca beszól neked, már nem is kellesz neki? Nem vagy elég menő, gondolom az osztálytársai is ezért piszkálják. Ráadásul, ha befolyásolja más véleménye, akkor mit vársz tőle? 18 éves vagy, lassan továbbtanulás/munka, ne ragadj le egy ilyen kislánynál.
2012. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy rendbe teszitek a dolgokat és mivan akkor ha pár hónap múlva még rosszabb lesz minden?? Szerintem addig szakíts vele amíg szépen és harag nélkül lehet!
2012. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!