Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki valami különleges módon ismerte meg a párját? Vagy éreztétek már úgy hogy titeket a sors hozott össze? :) Miért? És hogy történt?

2013. aug. 5. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Leírom neked is, úgy ahogyan egy előző kérdésre is válaszoltam vele.


Fúú hát én a jelenlegi páromat már nagyon régóta ismerem, de csak 8 hónappal ezelőtt beszélgettünk először igazán és jöttünk össze.


De úgy, hogy nagyban néztük anyáékkal az X-faktort és közben beszélgettem egy barátnőmmel. Majd írtam valamit ennek a srácnak mert nagyon utálta ezt a műsort. Beszélgetni kezdtünk. Majd elhívott sétálni. Tiszta jó volt.. beszélgettünk egy csomót bele az éjszakába, majd volt egy pillanat amikor elkapott magához húzott és megcsókolt. Először hagytam magam, majd eltoltam. Idősebb nálam 7 évvel. Utána megint csókolóztunk, egészen hazáig többször is, de nem igazán hagytam. Megbeszéltük hogy titokban tartjuk, majd aztán másnap beleegyeztem az egészbe. :D


17/L barátom 24/F

2013. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez aranyos! :D
2013. aug. 5. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Belejött az autómba hátulról. Nagyon aggódott, h jól vagyok-e, én meg kicsit sunyítottam, h fáj a tarkóm, de mondtam is neki, h semmi komoly. Miközben kitöltöttük a betétlapot, telefonszámot is cseréltünk. Napi telefonhívások, közös vacsik. A többi már történelem. :)
2013. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 6. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
És te, kérdező? :)
2013. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt most nem szeretném ide leíni, mert lehet hogy ő is látja de ha gondolod leírom privátba :)
2013. aug. 6. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Mire vársz akkor, írd már! :)
2013. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!