Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Pár mondatos sztorikra gondoltam:)

Köszönöm, ha megosztjátok velem:)


2012. aug. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én például új csukát akartam venni így elmentem a legközelebbi cipőboltban és odajött hozzám egy "eladó", nagyon jól nézett ki : szőke,olyan maga mint én(180 kb) szép idomok stb... és én vettem egy cipőt. Hazaértem utána belegondoltam hogy nem hagyhatok ki egy ilyet megvártam munka után( zárás után) és elhívtam egy kávéra. Utána már beindult és már 1 éve együtt vagyunk :) 20/F
2012. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Chat.hu :) nincs különösebb sztori (nem privi chat)

Utána FB majd személyes tali

2012. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még anno a gimiben, 5 évvel ezelőtt. :)
2012. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy baratnon keresztul, rengeteg beszelgetessel.:)
2012. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám jött a hasmenés a vidámparkban. Mint kiderült a női mosdó felé vettem az irányt.
2012. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Verekedés után..ő érte verekedtem.
2012. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tarskereson regiztem, es mivel tul nagy csalodottsagot ereztem a szivembe meg maganyt aztmondtam hogy oke, jojjon valaki, barki en elfogadom:)) hat lapoztam az oldalakkkozt es megakadt a szemem egy magass, szoke, izmos pasin aki meg fiatalabb is volt mint en!hat Mi is nem konyebb minthogy egy fiatal pasit elszediteni:D rakoszontem!O visszakoszont!A tobbit rabiztam!aztan mikor latta hogy nem irok ujra, o irt, megkerdezte mizu! Aztan ahogy igy unalmasan leveleztunk en meguntam s elkertem az emailcimet!Aztan a yahoon beszelgettunk!Roviden elmeseltunk magunkrol ezt azt(igazibol nekem annyira nem jott be, de jo unalomuzes volt). Aztan valahogy ratertunk arra a temara hogy jo lenne talalkozni, de o egy kicsit hezitalt, ugyanis nem hitte el hogy en tenyleg szeretnek elmenni vele randizni mivel ugy gondolta hogy tul szep vagyok meg sexi stb.es azthitte atveres!es meg nem gyoztem magyarazkodni hogy nem akarom atverni es tenyleg komolyan gondolom!Aztan megegyeztuk h este7kor tali X vendeglo elott!Aztan hagyott nekem uzit hogy nem tud eljonni mert xy-t megkell verjen mert a testveret bantalmaztak! hat en nem hittem a szememnek, de nem volt mit tenni, eltelt fel ora es ujra irt hogy oke ott lesz 7re!nekem a kedvem elment persze, es kihivtam a baratnom ugyanoda!Amikor elmentem a vendeglohoz hat kicsit megvolt lepodve, lattam hogy kerekedik ki a szeme(vagyis tetszik az amit lat)aztan betertunk a vendeglobe, kertem egy teat kettot szoltunk es megjott a baratnom!Kiderult hogy ismertek egymast:D Az ott toltott ido alatt inkabb a baratnommel beszelgettunk, ezert gondolom o nem erezte jol magat! aztan amikor mentunk ki az ajton o visszahuzott es megcsokolt!Majd hazakisert es ujabb erdekes napok ele neztunk(de ezuttal egyutt).
2012. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!