Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet? Férfiak/fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Férfiak/fiúk véleményére vagyok nagyon kiváncsi, de másét is nagyon szivesen fogadom

Figyelt kérdés

Távkapcsolatként kezdődött az egész egy sráccal,ami 2 évig tartott 2010-től 2012-ig,de abbahagytuk,mert úgy éreztük,h nincs értelme,mert úgy hittük,hogy sohasem lesz esélyünk együtt lenni,mert elég messze lakunk egymástól,de 2013-ban vettem a bátorságot,és jan.-ban megkérdeztem,hogy mit érez,és azt mondta,hogy már nem szerelmes.Igy eldöntöttem,hogy többé nem keresem,és megszakítom vele a kapcsolatot.Ám 2013 ápr.-ban kiderült,hogy barátnőmtől kérdezett rólam.Azt mondta neki,hogy hiányzok neki,és,hogy szerinte én már biztos nem szeretem,és még ezt mondta neki: "az Ő RÉSZÉRŐL már biztosan elkoptak az érzések",és megkérdezte hogy vagyok,meg azt mondta neki,hogy nem beszélt velem régóta,és hogy semmit nem tud rólam most,meg azt mondta neki,hogy ő már nem látja ezt az egész helyzetet,és hogy "fogalmam sincs hogy ő mit érez,vagy gondol".és beszélgettem vele,és ő is megerősitette,hogy nem szerelmes belém,és mondta,hogy csak azért múlt el,mert sokáig nem látott(másfél év),és nem beszélgetett velem,de azzt mondta "végtelenül szerencsé" lenne,ha lenne vkije aki igy tud szeretni,meg azt is megemlitette,h nem akar érzelmi sakkban tartani,de neki az a megérzése,hogy itt még nincs vége.És ezt 2x is megemlitette :O És képzeld,kiderült,hogy ugyanoda kerülök mint ő.2 évig nem lehettünk együtt,de most itt a lehetőség,de már az egyik fél nem úgy érez,mert rég látta a másikat.azt akarom kérdezni,hogy szerintetek ha csak emiatt az egyszerű okból lett vége 1 éve,akkor milyen esély van rá,h újra érezni fog felém,ha megint egy városban leszünk? :O

Tudtommal,ha vkivel szakitunk,akkor utána oké,hogy eszünkbe jut néha,de nem kérdezgetünk róla stb.?Mi a véleményetek?Meg tudtommal,ha vkivel szakitunk,akkor utána oké,hogy eszünkbe jut néha,de nem kérdezgetünk róla stb.?Mi a véleményetek?


Köszönöm előre a válaszaitok! :)



2013. aug. 6. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy próbát megér, lehet hogy köztetek még tényleg nincs vége
2013. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg újra
2013. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem! :) És ha szerintetek egy városba kerülünk majd,akkor ugye várjak,amig ő jelentkezik,ugye?Szóval ugye ne én keressem?(elvégre az elmúlt 1 évben sokszor én kerestem inkább)

Ebben is fiúk/férfiak véleményét nagyra értékelném! :)

2013. aug. 6. 01:01
 4/4 anonim válasza:

Megértem a srácot. Neten nem tudsz valakibe szerelmes lenni. Az a 2 év nagyon sok volt.

Ha egy városba kerülnétek előbb-utóbb biztos felkeresne ha még szeret.

Ha nem keresne fel, tedd meg te, hogy csak szeretnél egy talit, beszélgetni.Ha akarod a végén puszild meg. Így le fog neki esni hogy te újra akarod kezdeni.

Sok szerencsét!

2013. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!