Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nem fogyni szeretnék,...

Én nem fogyni szeretnék, hanem egy kicsit felerősíteni magam, szerintetek ez így jó? Kell változtatni valamin? Tippek, tanácsok? Mindenki véleményére kiváncsi vagyok, ötleteiteket szívesen fogadom?

Figyelt kérdés

mai napom így nézett ki, a többi napom is hasonló, csak változatosabb

reggeli 2 szelet közepes méretű bakonyi barna kenyér (fél kilos szeletelt kenyérből kb a közepei sorból 2 szelet)+ 4 szelet sonka, 1 szelet mozzarella sajt, 1 db főtt tojás, feketeretek, uborkaszeletekkel, reszelt tormával

tízórai egy nagy darab starking alma

ebéd egy tál spenótfőzelék 1 db főtt tojás, 2 evőkanál párolt marhahússal

uzsonna 25dkg orda savósajt csalamádéval, savanyúkáposztával

vacsora 25dkg félzsíros túró, 1-1-1 alma, narancs, mandarin

köszönöm


2012. márc. 9. 22:30
 1/6 A kérdező kommentje:
170cm 50 kilo lány
2012. márc. 9. 22:31
 2/6 pacsi válasza:

a felerősítés hízást jelent? :)

Szerintem egyél több szénhidrátot: teljes kiőrlésű kenyér, rizs, krumpli, kukorica, ezektől hízhatsz. Pl. spenót mellé is ehetsz egy szelet kenyeret.

Gyümölcsökből sokat kell enned, hogy attól hízz, amúgy nyugodtan ehetsz.

Ha nap mint nap hasonlóan eszel, akkor ez elég egészségesnek tűnik.

2012. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha hízni akarsz - izmosodni - miért fogyós menüt eszel?


Mondjuk ez jobb lenne:

R. 2 kenyér, 3-4 sajt, majonéz, sonka, zöld

T. olajos mag, v alma jó, de könyörgöm, adj már neki kalóriát

E. spenót tört krumpli, hús

U. olajos mag, mézes joghurt, puding, gyümölcs mézzel, v tejszínhabbal, sajttal

V. mehet, mint reggelire, v rántotta, tükörtojás, főtt tojás, hús krumplival

Utóvacsira egyél még valamit, pl. mag


Ilyen szerény étrend mellett egy deka nem fog rád menni, pedig kórosan sovány vagy, 8-9 minimum kéne!

2012. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- napi 1 zacsi olajos mag

- banán, mézes gyümik

- magvas pékáru

- amihez megy, majonéz (szendvics), reszelt sajt (krémlevesek, rakott dolgok), tejföl (rakott cucc, levesek)

- zsírral főzz

- zsírosabb tejföl, sajt, tejtermékek

- neked mehet több csoki is - persze ne azt zabálj kétpofára, de ha szereted, edd

- víz helyett gyümölcslevek (100%), vagy mézes tea

- ami még jó mézes magvak, mézes tej, kakaó, tejeskv

2012. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

diót vagy mandulát szoktam enni ha zabpelyhet vagy kevert gyümölcsös müzlit eszek reggelire

pisztáciát nagyon ritkán

ha betge vagyok vagy fáj a torkom akkor egy-két kiskanál méz leszokott csúszni forró tejjel vagy teával

kenyeret nem szoktam enni ebédhez és vacsorára már, nem vagyok annyira oda érte

van hogy a barna kenyeret megkenem ilyen sovány sajtkrémmel vagy zöldfűszeres túróval, és szórok rá snidlinget, rozmaringot, szezám vagy napraforgómagot és arra teszek még sonkát és sajtot és retket

ebéd az változatos általában heti 1-2szer eszek levest mert annyira nem vagyok oda érte de akkor ilyen gulyásleves, sárgaborsóleves sonkával, tojásleves, zeller vagy karfiolkrémleves

második spenót/krumpli, kelkáposzta, sóska, sárgaborsó vagy lencsefőzelék

rizs főtt/törtkrumpli, és hozzá feltét párolt husok, pörköltek, halak, főtt tojás

zöldésgeket is szoktam enni ha rizs vagy krumpli a köret

2012. márc. 10. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! szerintem te nem arra gondoltál hogy felhízlaljanak :D

szeintem ugyan ugy mint egy diétát neked is azt kell enni, csak többet, olajos magvak cukor helyett méz, és néha egy kis csoki.

nem kell attól elhíznod, inkább izmosan legyél vékony :) olvasgasd a lifetilt.bolg.hu-t

2012. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!