Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Annyira hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Mit tegyek? Annyira hiányzik és nem tudom, hogyan léphetnék tovább. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.5 év után dobott ki a szerelmem, hogy ő még élni akar. A tenyeremen hordoztam szerettem és ki is mutattam neki, odaadó voltam és hűséges. A gyakorlata miatt belekerült egy új társaságba és azóta teljesen más lett. Kidobott, mert szabad akar lenni. Úgy kezdte hogy legyen 1.5 hét szünet aztán lejárt és akart kérni még 1 hónap szünetet nyár végéig. Én mondtam neki, hogy nem akarom még 1 hónapig őrlődni és, hogy akkor szakítsunk de tényleg csak azért mert nem bírtam már ezt a szüneteseit. Pedig annyira szerettük egymást és egyik pillanatról a másikra, nem értem....Nagyon hiányzik és teljesen össze vagyok törve lelkileg. Az első nagy szerelmem volt és nem tudom most mihez kezdjek. 2 hete szakítottunk azóta bulizik, eljár ide oda. Facebookon nézi kit mit likolok és fel volt háborodva mikor belikoltam egy másik lány képeit pedig nem volt mögötte rossz szándék.


Iszonyatosan hiányzik nem tudom mihez kezdjek kérlek segítsetek. Visszajöhet még, ha kibulizta magát vagy ez már nem lesz semmi?


Kérlek szépen titeket csak normálisan válaszoljatok és az újramelegített dolog szöveget is hagyjuk, tényleg segítségre lenne szükségem.


Köszönöm szépen előre is mindenikek.



2013. aug. 10. 12:17
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
még annyit hogy én 20/fiú ő pedig 21/lány
2013. aug. 10. 12:19
 2/40 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy tudnánk e segíteni én erre válaszolok NEM
2013. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igazából tanácsot szeretnék kérni
2013. aug. 10. 12:20
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán hangzik de viszketett a pi..ja, az az egy hónap is arra ment volna ki, hogy mindenféle buliban összeszedjen annyi srácot, amennyit tud, aztán mindent bele. Nekem is volt ilyen barátnőm meg lányismerőseim is, hidd el, jobb, hogy megszabadultál tőle.
2013. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kipróbálnak tényleg annyi srácot amennyit tudnak. Örül, hogy megszabadult tőled.
2013. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Van még rá lehetőség, hogy vissza akarjon jönni vagy most ez nála ilyen átmeneti korszak vagy most nem tudom mi történik vele. :S
2013. aug. 10. 12:32
 7/40 anonim válasza:

hát tényleg elég nagy ribnc a barátnőd..

hogy vissza megy-e hozzád az tőle függ, ha télleg szeret akkor megfogja bánni, és vissza akar majd menni hozzád, bár én a helyedbe már nem fogadnám vissza kitudja mikor jönrá megint a mehetnék..

2013. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyra értékelem, hogy fordítotok időt a témára. Mindenki azt mondja, hogy hagyjam de úgy érzem nem bírom nélküle pedig nem vagyok ilyen érzékeny de ez földhöz vágott nagyon. Nem tudom mit csináljak, hogy túltegyem magam.
2013. aug. 10. 12:39
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
vedd már észre hogy csak hülyít!!!!! ki akarja élni magát, de nem veled, nem melletted! más pasi mellett is ezt fogja majd csinálja!! ha neki fontosabb a buli, hidd el, oda nem csak táncikálni járnak a hozzá hasonlóak,óh te jó ég... valami szemellenzőt hordasz, vagy mi? hagyjad már, és keress egy nem ri.banc csajt! a szüneteltetés meg alapból egy bar.omság!
2013. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
kapcsolódj ki, menj el a haverokkal, barátokkal strandra, moziba, este bulizni, stb... vele meg ne foglalkozz, mert nem érdemli meg!
2013. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!