Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem, visszaszeretném kapni őt, de nem tudom, hogy valós-e, hogy már nem szeret?! Hosszú, de tanácsokat, véleményeket szeretnék.

Figyelt kérdés
Közel 3 évig alkottunk egy párt, voltak hülyeségeim, de nagyon sok rossz akaró belekontárkodott a kapcsolatunkba, ezt nem szeretném részletezni, de a tipikus dolgok (így-úgy megcsaltam és hasonló dolgok). Szakított velem, elvileg nagyon szeretett (ezt éreztem is) ki is mutatta, nagy szerelem volt. Szakított velem, most elvan járkál ide-oda barátaival. Nagyon szenvedtem az elvesztése miatt, így az összes ilyenkor elkövethető hibát elkövettem (könyörögtem, kérleltem, üzenetek sorával bombáztam), végül mindig 1-1 mondatot kaptam válaszként "megbeszéljük, nem tudja" és ehhez hasonlók, majd végül mindig elutasító nemleges választ kaptam, mondván ő már nem tud bennem bízni. Sokáig mondta, hogy szeret még, majd már csak azt, hogy nem válaszol erre a kérdésre, stb stb, ismerőseitől hallottam, hogy ő már nem szeret, amikor rákérdeztem erre, és elmondtam, hogy ezt hallottam, akkor mondta, hogy már nem szeret, ekkor a szemembe is elmondta, hatalmasra nyitott szemekkel, hogy "NEM". Innentől kezdve ehhez ragaszkodott is. Minden egyes alkalommal amikor lehetőség van rá, vagy úgy hozza a helyzet tudatja velem, hogy már nem érdeklem őt. Kis ideje megtudtam, hogy ő 1 másik lánnyal "összejár" (csók.. ), ez eleve titkolva volt, legalábbis, nem akarta, hogy meg tudjam, amikor kiderült, volt is belőle veszekedés..., bár nem hiszem utólagosan, hogy érdekelte, még utána is láttam, hogy közös programokat csinálnak (többen). Nekem sokszor elmondta, hogy nincsenek együtt, és én, hogy megtudtam ezt jó ideig nem is beszéltünk,nem kerestem, ő viszont családtagom hívta, mert egyik közös ismerősünkkel beszéltem róla, és ezt idegesítette, mert mondván én nem szállok le róla.. azóta beszéltünk és volt pár alkalom amikor féltékeny volt.. keresni nem keres, egy nap volt amikor hosszabban beszéltünk azóta, de semmi több ez pár napja volt azóta semmi, elvileg ő már túl lépett, normálisan nem tud egyébként velem beszélni, de ezt elvileg én harcoltam ki magamnak.. sokszor felemlegeti, hogy én rontottam el, haragszik rám.. de ténylegesen nem tudom oly sokszor elmondta már nekem is meg mindenkinek (ténylegesen jó barátjának, hogy nem érdeklem már meg az se, hogy mivel próbálkozom..barátjának miért hazudna?!) De ha ez ténylegesen így van miért zavarják jelentéktelen dolgok mire a beszólongatás, a kis féltékenykedés..vagy ez normális ennyi idő után? Ténylegesen nem szeret már... ? Én hajlandó lennék megbeszélni a dolgokat, de ő nem nyitott rá..úgy érzem jobban tetszik neki a mostani élet és elvileg (barátja elmondása szerint, oda van a lányért, és a lány barátnője szerint alakulnak a dolgaik..)
2013. aug. 3. 18:39
 1/5 azinkvizitor ***** válasza:
Néha muszáj tovább lépni, most neked is ezt kell tenned és találd meg a boldogságot egy másik személlyel.
2013. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne túllépni ezen.
2013. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 megmondo007 ***** válasza:
keress másik barátot ez a hajó elment. tanulj belőle légy hűségesebb, vagy poligám döntsd el!
2013. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu a kérdésed, mert aki a te helyedben van, az törekszik a tárgyilagosságra, te viszont az utolsó pár bekezdésben csak az új nőt próbálod emelni.


Szerintem te az új nő vagy, és iszonyatosan féltékeny.

2013. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az új nő egy abszolút nem hozzávaló lány.. még csinosabbik fajtának se mondanám, nem is tudom, hogy jössz te ahhoz, hogy megkérdőjelezd az általam feltett kérdést.. zavar a másik lány ( nem is kicsit ).. akkor nagy valószínűséggel már nem szeret? Nehéz elhinni, hogy ilyen könnyedén továbblépett rajtam, eldobva mindent.. én még mindig nagyon szeretem őt..
2013. aug. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!