Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkerülhetető a szerelembe esés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülhetető a szerelembe esés?

Figyelt kérdés
El szeretnem kerülni, mert eddig mindig csak csalódtam, mindig nagyon sz.r volt sz.rul éreztem magam jó ideig.

2013. aug. 11. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szenvedély nélkül nem élet az élet! Ezt szeretnéd megvonni magadtól? Én most vagyok egy szakítás kellős közepén, minden nagyon szar, mégis vágyom arra hogy újra szerelembe essek!
2013. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert neked nem volt az h állandóan csalodtal. Én igen....
2013. aug. 11. 07:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2013. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem szerelem=szenvedés, csalódás
2013. aug. 11. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Na azért jutott nekem is bőven belőle!
2013. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De te voltál boldog szerelmes is, én soha
2013. aug. 11. 07:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, fiú vagy?


amúgy hülyeség, hogy szenvedély nélkül nincs élet.. vagy fél éve már, hogy gyakorlatilag semmilyen kapcsolatom nem volt, mégis nagyszerűen érzem magam :D(nem, nemvagyok kőgazdag sajna..) Vannak azért időszakok az életben, amikor a kalandból is elég...

2013. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem hozzáállás kérdése. Nem kell félni. Én is ebben a cipőben jártam tiniként, mint te. Aztán "felhúztam az arcom", önbizalmam lett, amit mások is észre vettek. Amíg azt látják az emberek, hogy elesett, félős, gátlásos ember vagy, addig mindig át fognak rajtad lépni.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy többet nem fog csalódás érni, de ilyen hozzáállással és mentalitással könnyebben át fogod tudni lépni a nehéz időket.

2013. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Fel a fejjel! Probalj ne figyelni a szerelemre eld az eleted baratokkal, haverokkal. Eddig nekem ia csak ez volt. De en ugy voltam bele jo akkor most eleg es nemerdekel a szerelem egy ideig...es most minden jo szerelem nelkul is!:))
2013. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Amíg azt látják az emberek, hogy elesett, félős, gátlásos ember vagy, addig mindig át fognak rajtad lépni. "


Én is ilyen voltam és léptek rajtam. De megfogadtam,hogy velem ezt még1szer nem csinálják. Most ezeknek pont az ellenkezője vagyok de így sem kerültem el azt,hogy ne essek szerelemben és hogy ne fájjon. Küzdők ellene de nehéz...

2013. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!