Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szóljak azért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sempus kérdése:

Szerintetek szóljak azért, ha a barátom egy kínai csajjal flörtölget?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a barátommal.Tényleg szeretjük egymást,természetesen vannak hullámvölgyek,de ez úgy hiszem,normális. Pár napja vettem észre , hogy bejelölte egy keleti csajszi a közösségi oldalon és ezzel még nincs is semmi baj. A számítógépénél ültem és épp a térképet böngésztem, amikor felugrott egy kis ablak "sleep well baby" szöveggel...El tudom képzelni miket beszélnek és tudom h a barátom kedveli a keleti szépségeket.A lány biztos nem itt él,de szerintetek szoljak neki hogy hagyja ezt abba vagy hagyjam rá a dolgot.Ilyen beszélgetésekből csak nem sül ki vmi,ugye?Mit tegyek,mert azért rosszul esik.Olyan mintha én vmit nem tudok neki megadni :(

2013. aug. 11. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos tetszenek neki az ázsiai nők hát azt tényleg nem tudnád neki megadni, csak ne enged elutazni ázsiába mert akkor tuti megcsalna
2013. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy keleti, még ugyan olyan r__banc, mint a többi. Mindenképpen szólj neki... én nem hagynám annyiban.

N

2013. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a csaj Kinában van, akkor mindegy szinte, ugy sem lesz belőle semmi. Igazából ha durvább nem volt, csak ez az egy mondat azt én nem tenném szová, nehogy azt higyje, hogy kutakodsz utána és nem bizol benne.

Ha Magyarországon van a csaj, akkor azért szolnék neki a helyedben.

2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy, hogy hol van az a csaj, mindenképpen szólnék a barátomnak, hogy legalább ezt a minimális tiszteletet adja már meg nekem
2013. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltál már szemhéjműtétre?
2013. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket! Sokat segítettetek.
2013. aug. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!