Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyobb társaságban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyobb társaságban vagyunk vagy nem csak egyedül van (hanem pl:haverokkal) és úgy találkozom vele, flörtölget velem és le sem tudom rázni! Viszont ha egyedül van és úgy futunk össze levegőnek néz! Ez mégis mi?

Figyelt kérdés
Én 19l,ő 27f. Szimplán a haverjai előtt próbál felvágni vagy csak szédíteni próbál?
2012. dec. 8. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyéskedik, poénkodik veled a haverjai előtt, és közben nem akar semmit, vagy csak max megdugni, de az is meglehet, hogy csak félénk, és kettesben nem mer hozzád közeledni. Te ismered, neked kell tudnod, melyik opció áll közelebb a személyiségéhez. Ismeretlenül ezt lehetetlen megjósolni, szerintem.
2012. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!