Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félig kínai félig magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig kínai félig magyar csajjal randizom mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Randizni fogok egy régi osztálytársammal, aki félig kínai, félig magyar. A kinézete kínai, de magyarul beszél. Nagyon jó bőr a csaj és 16 éves. És nem tudom hogyan kezdjek neki, mit tegyek a randin egy kínai csajjal azt mint a magyarral? Könnyű őket felszedni, milyenek az ágyban? SEGÍTSETEK!!!

16/f



2013. júl. 15. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben segítsünk? Szedjük fel helyetted?
2013. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt... Hát csaj-csaj.
2013. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rassztól ez független.
2013. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mit tegyél? örülj bazzeg!!! :D nyilván ugyanúgy bánj vele mint egy magyar csajjal. általában nem jó éreztetni hogy ő kilóg a társadalomból :]
2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy félig kínai, ugyanazok érvényesek rá, mint egy nem félig kínaira, még a gravitáció sem hat rá másképpen. Nem tudom, milyen különlegességre gondolsz. Ugyanolyan lány, mint a többi...
2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért szomorú, hogy különbséget teszel, hogy kínai. Alapból rosszul indulsz neki a dolognak...Szerinted mégis mit vár el ő? Hogy tradicionális Kínai sárkány fesztiválra vidd el?
2013. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ágyban picit hangosak :) de sok sikert! 21f
2013. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmegyünk helyetted. :D Balek...
2013. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Doroff válasza:
100%

Hát... lehet, hogy én vagyok maradi, de nekem az a gáz, ha az első randin ágyba akarod vinni a lányt. Ha most megkapod, később mit akarsz majd tőle?

Egyébként kezeld úgy, hogy tudd: minden lány különleges... :-)

2013. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegyük rendbe az agyadat:


A kínaiak is emberek, a kínai nök is nök. Ergo ugyanúgy kell bánni velük, mint minden növel, pláne, hogy a csaj "banán", Magyarországon született, stb. Tényleg balek vagy.

2013. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!