Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehetséges vagy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fastresponse kérdése:

Ez lehetséges vagy most mi van? Mert semmit nem értek.

Figyelt kérdés
Álmomban láttam egy csajt és "szerelmes" lettem belé és most nem tudok mit csinálni,mert ugye nem létezik a csaj és rendesen hiányzik mintha ismerném meg hasonló. De teljesen meg vagyok zavaródva,mert tudom tudom hogy nincs de hiányzik. Volt már valaki ilyen furcsa helyzetben. Még életemben nem láttam azt a csajt csak az álomba de még is ez van. 17/F

2013. aug. 12. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam volt màr ilyen..

Sokszor álmodom egy lányról..nem is ismerem..de tudom/ érzem hogy szeretem..nagyon szar :s

17/F

2013. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k4lm0p1r1n ***** válasza:

a szerelem röviden:

ha kivered és elmúlik csak kanos vagy.

ha kivered de nem múlik el, akkor barátom rábaxtál.

viccet félretéve, nyilván pár nap, esetleg pár hét alatt lezajlik és elfelejted, tanácsként annyi hogy próbálj meg hús vér csajokkal ismerkedni, csajozni, keresni valakit aki eltereli a figyelmed.

2013. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát eléggé szar! Nem verem ki el mondtam a csajomnak szerencsére már úton van lehet ő eltereli a gondolatom erről a baromságról. Azért ő belé tényleg szerelmes vagyok. :) Köszi a válaszokat mennek a zöld kezek.
2013. aug. 12. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok alád és a barátnőd alá kavarni, de álmunkban csak olyan arcokat látunk, akiket már láttunk ébren is valahol! Lehet, hogy nem ismerős konkrétan, de az agyad megjegyezte, láthattad mondjuk tömegközlekedésen, vagy a TV-ben is akár.

Persze ez nem azt jelenti, hogy pont olyan is, amilyennek elképzeled, de ha ettől jobban érzed magadat, a lány igenis LÉTEZIK.

2013. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!