Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ez? Az elején nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Az elején nem érzett semmit, most pedig halálosan szerelmes?

Figyelt kérdés

4.én leszünk félévesek a barátommal. Én 17/L Ő 21/F.

Úgy jöttünk össze,hogy én 'kinéztem' magamnak,aztán mikor beszélgetni kezdtünk kiderült,hogy régóta tetszem neki és már egyszer (kb 1éve) be is próbálkozott nálam,de én észre se vettem,aztán összejöttünk. Állandóan bulizni járt a kapcsolatunk elején,volt hogy nem is aludt otthon 1 teljes hétig hanem a haverjánál,engem is többször felvitt oda,de szörnyű hely volt,a haverját meg is utáltam pár hónap múlva. A barátommal feküdtem le először 1,5hónap után... A múltkor beszélgettünk és azt mondta,hogy azt hitte,hogy hamarabb szerelmes lesz belém,de ahhoz képest elég későn lett szerelme,azt mondta,hogy az elején azt hitte,hogy csak kiakarom a suliból próbálni,hogy milyen vele járni aztán kidobom,de mikor lefeküdtünk akkor lett biztos abba,hogy szeretem és kb a 3.hónap után lett szerelmes,ez sok mindenben megnyilvánult. Tudtam irányítani,a haverjával akihez addig feljárkált már nem ment többet,nem is találkoztak nem is beszéltek,kikérte a véleményemet a haverjairól és akit 'lepontoztam' azokkal megszakította a kapcsolatot (önszántából). Az elején nem járt hozzánk,az elmúlt 2 hónapba heti 4x jön,akkor ha egy héten mindennap találkoztunk olyanokat mondott,hogy nem tudok élni nélkül.. most pedig minden baja van ha nem találkozunk 1 napot vagy ha reggel nem lát suliba menet akkor délután már mondja,hogy mennyire hiányoztam neki és sokkal aranyosabban viselkedik,mint az elején.

Van ilyen,hogy egy kapcsolat elején nem szerelmes és csak később lesz az? Én mindig már az elején halálosan szerelmes vagyok,szóval nekem ez kicsit fura így.



2013. márc. 23. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
bármi lehetséges.
2013. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazad van Kitti. :D


(tudom, kevés következtetést levonni, de most hirtelen átfutott az agyamon, hogy ez a válaszoló jófej)

2013. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen , lehetséges. Velem is ez volt , a volt barátommal , elég sok idő kellet mig beleszeretek , kb olyan 2-3 hónap , aztán nagyon nagyon megszerettem , 1 évig jártunk és szakitottunk .Sajnos amilyen nehezen tudtam megszeretni , most olyan nehezen tudom elfelejteni es kiszeretni belőle.
2013. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!