Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, el tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, el tudnátok képzelni párkapcsolatot egy olyan sráccal, aki a csendet, nyugalmat és nem a bulizást meg a társaságot szereti?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kort is légyszi.
2013. aug. 13. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Már megijedtem, hogy manapság nincsenek is ilyen fiúk.. Én mindenképpen járnék. :)
2013. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ilyennel tudnék. (Nem szarkazmus, komolyan mondom!)

23L

2013. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

most fiú létemre nem azért írok ide, hogy vitát indítsak és ne sértődjenek meg a csajok de én úgy látom, hogy hangadónak kell lennie egy fiúnak ahhoz, hogy felfigyeljenek rá a lányok

a csendes srácokat észre sem veszik és ez nem az ő hibájuk, mármint a lányoké

most lehet, hogy félreértelmezem a kérdést de egy, a fenti tulajdonságokkal rendelkező srác nemhinném, hogy nagyon hallatná a hangját akármilyen társaságban is

2013. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El, de azért ne legyen antiszoc, akit mindenhová úgy kell elrángatni. :D


A bulizás mondjuk nekem sem a világom, de szeretek elmenni ide-oda, programokat, különféle kiruccanásokat szervezni, stb. Ha ez nem zavarja az illetőt, sőt szívesen tart velem, vagy akár szervez maga is ilyeneket, akkor teljesen rendjén van a dolog. :)


19/l

2013. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*az antiszoc után kimaradt, hogy otthonülő
2013. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!