Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok azzal a dologga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok azzal a dologgal, hogy 14 éves lány létemre még nem akarok párkapcsolatot, mert még ilyen korban nem tartom létfontosságúnak?

Figyelt kérdés
valamelyik csajnak meg már 10 évesen van barátja.... csak szerintem gáz még ilyen korban? :/
2013. aug. 1. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
az nem barát még hanem pajtás, de inkább pajtáska. :)
2013. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem, szerintem is az

normális hogy neked nincs, ráérsz pár év múlva :)

2013. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátom ennyi idősen és rá is jöttem arra, hogy még nem akarom ezt.
2013. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
örülök, hogy nem én gondolom csak így :)
2013. aug. 1. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Én igazából akarok párkapcsolatot, csak tudom hogy még éretlen vagyok hozzá. De tényleg, vannak dolgok amikben érettebb vagyok a kortársaimnál, ebben nem.
2013. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudod en 17 vagyok es nekem nem volt meg, de egyelore nem is tervezem ;) majd ha ugy erzem itt az ideje, ha lenne ertelme a dolognak.
2013. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 14 vok van egy lány akibe totál bele vagyok zúgva de még szerintem is hülyeség ilyen korban.
2013. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyet értek
2013. aug. 3. 10:38
 9/10 anonim válasza:
En is 14 vagyok es most ossze jottem egy sraccal, de magyon megbantam mert o mar 16 es nagyon gyors ez nekem... es most azon vagyok, hogy hogy dombaj finoman... szerintetek, ha ezt elondom neki , amit most leirtam, az ugy nem banto?? :/ raerunk meg a pasizassal... :D
2013. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én szememben ez a normális.

Azért itt egy példa, hogy ne aggódj, nem vagy egyedül..: 15 éves lány vagyok, de még csak meg sem fordult a fejemben, hogy párkapcsolatom legyen. :D

2013. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!