Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párkapcsolatot kialakítani? 27/L (többi alul)

Figyelt kérdés
úgy vettem észre félek a férfiaktól aki bepróbálkozik és nagyon bejön egyből meghátrálok és egyre jobban aggaszt ez a dolog):
2013. júl. 23. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azért, mert félsz. Készen állsz egy komoly kapcsolatra?
2013. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na ezen ha változtatsz akkor sikerülni fog! Vagy esetleg menj el egy psichológushoz. Hát ha tud segíteni leküzdeni ezt a problémát.
2013. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék pszichológushoz menni nem érzem hogy segítene
2013. júl. 23. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Kissé félénk vagy szerintem, kevésnek érzem az önbizalmad.

Erőt kell venned magadon és meg kell adnod az esélyt a neked megtetsző helyes férfiaknak akik bepróbálkoznak mert másképpen hogyan alakulhat ki valami?

26f

2013. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát igen könnyű mondani és már azon a szinten vagyok hogy nem tudok ezen változtatni
2013. júl. 23. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is gyakran jártam így. Aztán egyszer csak eldöntöttem, hogy ha fogcsikorgatva, de egyszer az életben nem futamodok meg a kapcsolatok elől. Most ugrik a majom a vízbe alapon belevetettem magam a kellős közepébe, hogy véletlenül se tudjak kihátrálni. Nem mondom, hogy nem nehéz az első lépés, de megéri, mert rá fogsz utána jönni, hogy nem olyan ijesztő, mint amilyennek messziről tűnik :)

21L

2013. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szüleim eltiltottak régebben a pasiktól most meg már valahogy nem megy a dolog
2013. júl. 23. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Randizz olyan pasival, aki nem jön be, hátha tőle nem ijedsz meg.

Örökké nem csinálhatod azt, amit most csinálsz, 27 évesen ideje lenen továbblépned.

2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem adsz esélyt nekik hogyan tudnál dönteni hogy most mit is akarsz?

Szerintem te inkább attól félsz egy kicsit hogy komolyra fordulhatnak a dolgok, a komoly kapcsolat ki alakulásának esélyétől félsz tudat alatt.

Én azt mondom ha minél többet barátkozol, beszélgetsz ez a dolog enyhülni fog, felszabadultabb leszel és több esélyed lesz, hogy kialakuljon valami. Egy hosszabb, rövidebb beszélgetésre mindenki megérdemel egy esélyt szerintem hogy te magad dönteni tudj.

Én ezt tudom tanácsolni. Rajtad is sok minden múlik.

2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aspartia ***** válasza:

ahhoz mit szólsz: én meg elküldöm őket a fenébe, még azt is amelyik tetszik :DDD Nem tehetek róla, egyszerűen nem bírom megállni ,hogy be ne szóljak nekik. Pláne ha szórakozóhelyen szólítanak le.


Amúgy egyértelmű, hogy félsz. El szoktál pirulni ilyenkor? Pár ital segíthet ezen. :)

2013. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!