Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kutatás szerint 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kutatás szerint 100 csapodár férfiból mindössze 6-8 az, aki . Férfiak, akik csalták már meg barátnőjüket miért tették, mi hiányzott?

Figyelt kérdés
Egy kutatás szerint 100 csapodár férfiból mindössze 6-8 az, aki szex miatt lép félre, a többiek érzelmek miatt. Számomra ez megdöbbentő, mert mindig azt hallani, hogy csak a "friss hús" és "kaland" miatt történik. Férfiak, akik csalták már meg barátnőjüket miért tették, mi hiányzott?

2013. máj. 5. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki komolyan szereti a párját, még sok év után sem csalja meg, ha minden okés közöttük. Vagy legalábbis ritka az ilyen. Ha másnál keresik a szexet, a "friss húst" ott már más bajok vannak, vagyis nem csak szex, hanem az érzések terén is gond van. Biztos kell az új hódítás, az, hogy "férfinak" érezhessék magukat, hogy újra fiatalok/szerelmesek legyenek. És az már "nem csak" szex.
2013. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Voltál már férfival?
2013. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miert ne lettem volna?
2013. máj. 5. 22:44
 4/15 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan pasit,aki elhagyta a családját,mert szerelmes lett...nos,aki miatt elment,azt is csalja,mindössze 2 hete volt "hivatalosan" vele,miután elkezdte csalni...pedig "szerelmes"...itt nincs "friss hús",mert az ex-el csalja és nem is "kaland",mert ez szerintem viszony...na ezt magyarázza meg valaki,ez mi?
2013. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez egy gyenge jellem. Nagyon gaz.
2013. máj. 6. 17:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert, miért, a szex miatt miért csalnék meg bárkit? A szex miatt össze se jönnék senkivel. Akinek komoly kapcsolata van, az nem a szex miatt van jobb esetben, akkor meg miért csalna a szex miatt? Nettó baromság hogy a pasikat a szex vezeti. Engem nem vezet, ha van kivel, akkor kiélem az egyébként elég nagy vágyam.
2013. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ertelek. A szavaidbol eppen azt veszemki,h a szex miatt teszed,
2013. máj. 6. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy az, hogy sose csaltam meg senkit, kettő, hogy sikerült ezt levenned a gondolatomból? :D
2013. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D o. Leesett. Bocs:D
2013. máj. 6. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor azért jön létre a megcsalás (legalábbis megcsalt/megcsaló ismerősök elmondásából ezt vettem ki), mert adott egy sok szempontból kikezdhetetlen kapcsolat (a szeretet megvan, a közös élet már teljesen beállt), amiben rengeteg dolog nem stimmel.


Pl mást akarnak az élettől, nem jó a szex vagy éppen nem tudnak bízni egymásban. Akármi lehet.


A hosszú távon stresszes párkapcsolatban néha jön 1-1 kitörés, amikor a tudat már nem bírja a feszültséget. Bizonyos embereknél ez berúgásokban vagy/és megcsalásokban nyilvánul meg.


Ismerek olyan párt, ahol nagyon szeretik egymást, de már mindkettő megcsalta a másikat, mert annyira nem érzik jól magukat, nem bíznak egymásban eléggé, időnként kitör belőlük a bosszú, a szeretetvágy stb.

2013. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!