Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy oldhatnám ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy oldhatnám ezt meg. Van még remény számunkra, vagy inkább hagyjam abba az egészet?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, de az előző 1 év is úgy telt el, hogy csak arra vártam, hogy megváltozzon. Eddig négyszer csalt meg, engedi hogy a lányok az ölébe üljenek, imádja a lányok társaságát, és ezért állandóan hazudik. De nem csak erről, hanem mindenről... egyszerűen képtelen igazat mondani, és állandóan átver. Rengeteget sírtam miatta..

Ugyanakkor meg mondja, hogy soha nem hagyná el a jövőbeli családját (de gondolom egy - két félrelépés beleférne :(( ), és van, hogy engem is hercegnőként kezel, kiszolgál, ölelget, és valahányszor megpendítem a mélypontokon a szakítást, sírva könyörög, hogy ő megváltozik, csak adjak időt neki..


Meddig fogja még ezt csinálni? :( Hogy bírjam így ki vele, és egyáltalán megéri-e így ez az egész?...



2013. aug. 15. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy megbarátkozol a gondolattal és a ténnyel, hogy meg fog csalni, vagy szakítasz. Megváltozni nem fog.
2013. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Naná, hogy sírva könyörög, még egy ilyen buta lányt nem fog találni. Mindig ott vagy, ha dugni akar és még a félrelépéseit is elnézed. Gondolom nagyon elvárásaid sincsenek, pl hogy segítsen neked a házimunkában, vagy vigyen el ide-oda... én is kihasználnám a helyében, hogy hagyod magad, cserébe egy-két hazug szóért.
2013. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!