Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom depressziós, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom depressziós, és bántalmaz, hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek!

18/l



2013. aug. 15. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szólj szülőknek, jelentsd fel a rendőrségen, költözz el/ne találkozz vele. az ilyennel nem szabad viccelni, ha bánt, az ellen tenni kell!
2013. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr, vagy hagyd a 3,14 csába
2013. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy segítségre van szüksége, menjen pszichológushoz és/vagy pszichiáterhez, és ha kell, akkor akár te is támogatod őt a gyógyulásában. Viszont ha meg nem akarsz neki segíteni, akkor egyszerűen otthagyod. Sokkal több választási lehetőség nincs.
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!!! Hidd el, csak a te érdekedben mondom!!!
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz vele, ha bántalmaz? Erre nem kifogás a depresszió.
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már 1 éve együtt élünk, de mostmár elviselhetettlen... De szeretem , nem hagyhatom el, beteg!
2013. aug. 15. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!!! Jó lesz ha majd kést ránt és azzal fog kergetni! MOST KELL MENEKÜLNÖD!! Az én exem megütött és olyan erősen rálökött az ágyra h a fejemet a falba ütöttem meg és a hátamat meg annyira megnyomták az ágy rugói, h belilult.. Még aznap elhagytam amivel jobban is járt, mert fel is jelenthettem volna!!!
2013. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# Nagyon sajnálom ami veled történt! Szörnyű lehetett!
2013. aug. 15. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:
hagyd el.
2013. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj. TE nem vagy felelős senki életéért. A depresszió súlyos és nagyon komoly betegség, de ha szereted is, értesd meg vele, hogy te nem vagy köteles6hajlandó/képes elviselni a bántalmazásokat. Mondd meg neki, hogy menjen pszichológushoz, kezeltesse magát, és addig feléd se nézzen, amíg nem gyógyult meg, mert nem vagy köteles elviselni az ő betegségének a rád nézve veszélyes következményeit. Ez nem önzőség, az embernek néha igenis a saját érdekeit is figyelni kell.

Ha pedig nem hajlandó kezeltetni magát, akkor meg szólni a rendőrségnek, ha valóban beteg, ott úgyis kiderül, és majd ők beküldik pszichiátriára.

2013. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!