Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen depressziós állapotba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen depressziós állapotba kerülök emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! 16 éves lány vagyok, 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek. hétvégén hazajött a barátom testvére és a nevelőanyjának bemagyarázott rólam dolgokat úgy, hogy nem is ismer. A nevelőanyja ezután beszélt a barátommal..teletömte a fejét ostobaságokkal..összezavarta őt, így a barátom már nem biztos az érzéseiben. Nagyon befolyásolható, sajnos. Ma elvileg "kibékültünk", de rettenetes módon félek hogy elveszítem őt. Bocsánat amiért ilyen hosszú lett. Köszönöm előre is a segítséget. :(

2013. máj. 15. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyat, ahol nem zakkant a família...
2013. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd be hogy hülyeség amit rólad kitaláltak és mondtak. Persze ezt ne úgy tedd hogy minden nap elmondod hogy : tudod hogy ez nem igaz mert én ilyen olyan vagyok. Hanem mintha nem érdekelne mit mondanak rólad mert te tudod mi van. Legyél magabiztos és cselekedj annak ellenkezőjeként mint amit rólad állítottak. Kamasz koromban lógtam elég szabad felfogású csajokkal de soha nem hagytam hogy anyámék beleszóljanak a dolgokba. Az én párom én választottam nekem kell hogy megfeleljen. Ez nem azt jelenti hogy nem lehet véleményük, meg is hallgatom azt de nem befolyásolhat a döntésemben az biztos. Mit állítottak rólad?

23/F

2013. máj. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mit állítottak rólam? hát. semmilyen kapcsolatom nem volt velük a köszönéseken kívül. úgy látszik ez alapján ítéltek meg, és tették rám ezeket a jelzőket, mint például "flegma", "hisztis" jaa..és a legfontosabb mondatuk "nem hozzád való ez a lány". telebeszélték a fejét. Most elvileg 3 hétig szünet van. Félek. Félek hogy elveszítem. de erős maradok..bármi is lesz.
2013. máj. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!