Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, csak hogy ő az exem, de neki is tetszettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval mi 3 éve jöttünk össze és kb 2-3 hónapig jártunk következő évre rá már megint írogatott hogy jöjjünk össze újra de én nem akartam.Ebben az évben meg elhívott sétálni de aztán mégse mentünk egyszer neki nem lett jó egyszer meg nekem.Szóval eléggé bonyolult de nekem már megint tetszik és nem merem tőle megkérdezni h én tetszem e neki.Szóval mit tegyek?

2013. aug. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2013. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17
2013. aug. 16. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki ha még keres..ha meg akarod szerezni írj rà,talizzatok és onnantol minden menni fog magàtól ha kölcsönösen tetszetek egymàsnak :)
2013. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!