Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem. Én is neki, legalábbis 1 hete még tetszettem. Kb.3 napja már alig akar beszélni velem . Mi történt? A lányoknak mért mindig a gyökér, "menő" srácok jönnek be?!

Figyelt kérdés
K'rvára összetörték most a lelkemet emiatt. Aki tetszik nekem 1 hete még kedves volt, aranyos, megölelt én is őt stb., de most...mi a 'sz történt? Mit tehetek, hogy felhívjam az érdeklődését?
2012. okt. 25. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

barátzónába kerültél, mert hülye vagy...mit kell ölelgetni, abból az jön le szerinted egy csajnak, hogy tetszik neked?

Gyökér...

2012. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert nem kell vele mindíg udvarias lenni meg kinyalni.. csak figyelmesnek kell lenni meg vezetni kell ...
2012. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátzóna a csókolózás meg a fogdosás ... na ezt nem tudtam. De a lényeg a lényeg a lényeg: harcolni fogok most érte míg enyém nem lesz vagy végleg el nem utasít. Csak épp miként tegyem?
2012. okt. 25. 14:19
 4/4 lilibreznai válasza:

Én is lány vagyok viszont engem két féle pasi taszít:a gyökér menő srácok,és a Justin Bieber nyálpasik,ja és a nyomi seggnyalók

Értem hogy nem akar veled beszélni de beszélnetek kell mert hát tudom hogy nehéz belelátni a fejünkbeXD

2013. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!