Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem tetszik egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem tetszik egy srác akinek én is tetszettem kb.1 hónapja de azóta nem tudom, hogy mi van. Kit válasszak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az van,hogy kb 1 hónappal ezelőtt egy srác rám írt facebookon ,hogy szerelmes belém és,hogy járna velem,de élőben nem nagyon szólt hozzám Eleinte tanakodtam de utána eldöntöttem,hogy nem,de mostanában kezd érdekelni és mivel mindig engem néz a suliban ezért gondolom,hogy még mindig tetszem neki.A baj az,hogy azalatt az 1 hónap alatt megismertem egy másik srácot aki úgyszintén tetszik csak az a baj,hogy kicsit messze lakik,de szinte minden nap beszélgetünk,skype-olunk,hívogatjuk egymást telefonon meg minden. csak épp eddig még nem találkoztunk.

És most nem tudok dönteni,hogy a (jövőre) gimis srácot válasszam vagy a velem egyidőset.

13/L

Sértegető válaszokat légyszíves mellőzzük. köszi :)


2013. jún. 14. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
13 évesen még ráérnél, de a korodból kiindulva azt válaszd aki közelebb van hozzád, és egyidős veled.
2013. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemár, ezt te sem gondolhatod komolyan... ha az első komolyan gondolja, akkor miniumum odamenne hozzád, és megmondaná\kimutatná, igen, még ebben a korosztályban is. A helyedben mindenképpen a 2. at választanám..
2013. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!