Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szerelmes vagyok egy 31 éves férfibe. 2 hónappal ezelőtt szakitott a barátnőjével. Már 3 éve szeretem. Szerintetek elmondjam neki hogy mit érzek iránta?

2013. aug. 17. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És vajon ő is szeret téged? Kétlem.

Ha elmondod neki csak egy hülye, idióta libának fog nézni, és akkor még örülj, hogyha nem fog kihasználni, vagy megerőszakolni.

2013. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ne...a te érdekedbe NE!
2013. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem leirni hogy ő egy komoly és tisztességes ember, többek között ezért szerettem meg.
2013. aug. 17. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Várjál. A sebek nem gyógyulnak be olyan hamar.
2013. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1. voltam... Jaj ne már.. ne jöjjön az a duma, hogy egy teljesen tisztességes ember, ő nem olyan, ő más... stb. Bla-bla. Most gondolhatsz akármilyen hülyének, lehetsz ideges, próbálhatsz visszavágni. De majd hogyha jól kicseszik veled, akkor aztán nézhetsz. Akkor majd mindjárt nem lesz a jó fiú. De ha ennyire hiszed, hogy ő egy tisztességes ember, akkor felesleges volt feltenni egy ilyen kérdést. Hajrá, csinálj amit akarsz, de ide ne gyere sírni.
2013. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hozzád nem is fogok :)
2013. aug. 17. 11:05
 7/17 anonim ***** válasza:
apád hogy van? xd
2013. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
meghalt 8 éve... na most röhögjél!
2013. aug. 17. 11:10
 9/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Tyűha... most azt nagyon megkaptam.

De gondolj már bele! Ha el is mondod neki mi lesz? Mi? Azt hiszed hogy majd ott hagy mindent feláldozza érted az életét mert te vagy a királykisasszony a toronyban csücsülve? Hát rohadtul nem. Örülj neki ha nem fog a képedbe röhögni. Ne legyél már ennyire hülye.

Tényleg azt hiszed, hogy majd elmondod neki és ezentúl kézen fogva fogtok sétálni, meg majd ő lesz a te nagy és idős barátod? Nem, nem lesz. Max. annyira fogsz neki kelleni, hogy meghúzzon.

Na meg a szüleidnek hogy mondanád el? Szerinted megértenék? Te komolyan azt hiszed, hogy ő is engednék? Most ne jöjjön az a szöveg, hogy hát akkor majd titokban stb. Ennek a férfinek gondolom tisztességes munkája van, majd még emellett fog egy kis fiatal libával foglalkozni. Meg mit akarsz magad mellé? Apát? Miért? Nincs már egy?

2013. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

na látod, nem véletlenül kérdeztem apádról.

neked nem mint pasi kell igzából, hanem mint egy erős, megbízható apapótlék. magad ne csapd be legalább, ha meg dugni akarsz, akkor hajrá

2013. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!