Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki tetszik és én is tetszek neki, együtt voltunk táborban, és egy csomót beszélgettünk, meg azóta facebook-on is, csak mivel ő debreceni, én meg pesti vagyok ezért nem jövünk össze. és van egy barátnőm akivel elkezdett beszélgetni facebook-on (vele még nem találkozott élőben) és mindig nekem mondogatja hogy mennyire szép a csaj, meghogybejön neki, és a barátnőm pedig nekem irogat a fiúról, hogy bejön neki, mert a barátnőm nem tudja hogy én is bejövök a fiúnak, és nagyon fáj, hogy mindig írja amiket a fiú írt neki, hogy tetszik neki meg ilyenek, de nem mondhatom neki azt hogy ne beszéljen róla mert mégis csak a barátnőm, de ha megmondom nkei hogy azért ne beszéljen róla, mert énis tetszek a fiúnak és ő is nekem, akkor meg szomorú lesz a barátnőm...
2013. aug. 10. 11:23
 1/10 A kérdező kommentje:
14/L
2013. aug. 10. 11:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Szóval mindkettőtöket szédít. Te tudsz róla, de a barátnőd még nem. Nem ártana felvilágosítana.
2013. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha jó barátnők avgytok, szerintem mondd el neki, ha kevésbé, és zokon veszi, akkor hagyd, és tűrd a dolgot.
2013. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mond meg a srácnak hogy téged nem érdekel a másik csaj és ne meséljen róla neked bnődnek meg ha nem mondod el rosszabb lesz...
2013. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki, tudnia kéne róla, hogy a srác mindkettőtökkel szórakozik. A fiút pedig nagyon gyorsan felejtsd el, ha messze is van és barom is, semmi értelme.
2013. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy mondjam el neki, nem akarom hogy szomorú legyen...a fiú meg mindkettőnkel nagyon kedves, és élőbe is nagyon aranyos, lehetett vele komolyan beszélgetni, nem akarom elfelejteni, de gy sem jó, hogy mind2-en tetszünk nkei
2013. aug. 10. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát elég bőbeszédű lehetsz, ha mindezt egy mondatban írtad le.

Szerintem még csak a tanulással kéne foglalkoznod, hogy megfelelően tudj írni a fészen.

Írod, hogy pesti vagy. Látom! A hát!

2013. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem túl szép dolog, hogy mindkettőtöknek teszi a szépet. Ha igazi barátja vagy, akkor mondd el a barátnődnek! Ez így neked sem jó és a barátnődnek sem, csak ő még nem tud róla!
2013. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Képzeld/je, kitűnő tanuló vagyok. De itt most nem ez a lényeg. Amúgy elmondtam a barátnőmnek, aki aztmondta a fiúnak, hogy választania kell. Vagy én, vagy ő. A fiú nemtud választani. Ez azért elég gáz, hogy nem tud dönteni köztem, akit ismer, és egy olyan lányközött, akivel még nem is találkozott. Nem? Haggyam az egészet??
2013. aug. 10. 13:22
 10/10 anonim válasza:
Ha igazi barátnő vagy, akkor elmondod neki és megbeszélitek. Mind a kettőtöknek hagyni kéne azt a srácot..
2013. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!