Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Szerintetek elmondjam a barátnőmnek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nos, a barátnőmmel veszekedtünk. Róla tudni kell, hogy elég hirtelen haragú és nagy evszekedésnél már mondott párszor ilyet, hogy "jó akkor szakítok", de ezeket nem komolyan mondta, már aznap kb. minden vissza is állt a régi kerékvágásba.

A legutóbbinál viszont azt mondta, hogy jó szakít és majd meglátom, hogy valóban komolyan gondolta.

Én pedig ezért komolyan is vettem. A következő 3 napban ennek ellenére végig nekem írogatott, hogy mit csinálok, hol vagyok, mi történik velem és hogy nagyon megbánt mindent stb. De igazából azt nem mondta ki, hogy béküljünk ki.

Én ezekre csak ímmel-ámmal reagáltam. Ezután a 3 nap után már egész nap bombázott, hogy nagyon szeret nem akar elveszíteni, nagyon hiányzok neki és bekattant és nyilván nem akar nélkülem élni. Ez ment kb 4-5 napig, szóval hagytam kicsit örlődni, aztán kibékültünk és minden rendben azóta. Ez volt kb. 2 hónapja.


A gond az, hogy ezalatt az összesen kb 8 nap alatt 6 alkalmi szexem volt, ráadásul különböző emberekkel. Nagyon kibuktam a szakítás miatt, de úgy soha nem tettem volna meg, ha együtt vagyunk.

Viszont még ezalatt a 8 nap alatt is titkon azért reménykedtem benne, hogy újra együtt leszünk és nem akar ő szakítani valójában, csak megint hirtelen haragú volt.


A barátnőmmel fél éve vagyunke gyütt és nagyon szeretjük egymást, a jövőnket már együtt tervezzük. Viszont még a múltbeli kapcsolataim is nagyon zavarták (pedig nem volt sok, 2), ezért nem tudom, hog mitévő legyek, elmondjam e neki vagy sem, mert nagyon kibukna ebben biztos vagyok és biztos mondaná, hogy tudhattam volna, hogy nem komolyan beszélt. (amit tudni is szoktam, de legutóbb teljesen komolynak láttam a szándékát)


22F.



2013. aug. 15. 10:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
73%

Sürgősen mondjad meg. Bár az lenne a legjobb ha elhagynád. Ha szeretted volna nem lettél volna erre képes ilyen hamar.

Harminc múltam de ilyet még nem láttam.

2013. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tiszta lelkiismeretet szeretnél, elmondhatnád neki... de ki fog akardni.
2013. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretted, nem tudtál volna mással lefeküdni :/ főleg nem ennyi lánnyal, ez azért elég sok
2013. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad is, hogy ki akar békülni, neked ez csak ürügy volt. Jobb ha lezárod még most.
2013. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
63%
ez csak mentegetődzés a részedről....főleg, hogy nem először mondta, hogy szakít és mégsem gondolta komolyan. Ha már ennyire hülye voltál, ne mondd el neki. Én emiatt dobtam az első páromat. Ismert, és ő is tudta nagyon jól, hogy kiakasztott és azért mondtam, azt, amit. Ráadásul, miatta "szakítottam"...Persze ez neki jó indok volt arra, hogy fűvel-fával keféljen. Ja és a te barátnőd pedig smseket írt folyton, amiből szintén biztosra vehetted, hogy nem gondolta komolyan. Ha nem kamu a kérdés, akkor bizony húzd be a f..kad, és ne mondd el neki:)
2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk védekezett-e orális szexnél a srác. Ha nem, akkor 100% hazahozott egy kis hpv-t vagy mást. Jobb ha elmondja mint kiderüljön az orvosnál!
2013. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy kis kifogás, ott egy kis kifogás.. nem, szépen mond csak el neki. Legalább nem rabolod az ő idejét sem, fél évet hamar fel tud majd dolgozni. Azt pedig ne mond hogy vele tervezed a jövőd, amikor nem is egy, hanem rögtön 6 csajt raksz meg 8 nap alatt úgy, hogy folytonos kommunikáció volt azért köztetetek.
2013. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
40%
Pf. Tudhattad volna, hogy nem gondolta komolyan? Kimondta nem? Az ilyenre az én barátom azt szokta mondani, hogy gondolkodtál volna mielőtt kimondod. Nem hibáztatlak a "megcsalásért", mert nem volt az. Szakított veled, aztán visszakönyörögte magát. Ennyi. Nem te vagy a hibás, amiért elvárta volna tőled, hogy gondolatot olvass.
2013. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

igen nagyon szeretem és maga volt a pokol számomra, hogy azt éreztem, vége lesz.

Viszont! Egy hülyeség miatt szakított (egy külsőség miatt, pedig nem vagyok extrém megjelenésű és akkor is ismert volt előtte már, mikor összejöttünk), és habár igaz, hogy azt írta megbánta, nagyon szeret stb, de ugyanakkor azt is írta, hogy ÍGY NEM TUD ELFOGADNI. Ez pedig számomra azt jelentette, hogy már nem lesz velem együtt újra sosem.

2013. aug. 15. 10:44
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes lettél volna nem is tudsz mással szexelni ilyen hamar, főleg szakítás után rögtön. Kit versz át? Minket nem tudsz.

30+/f

2013. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!