Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok, akik osztálytárss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, akik osztálytárssal járnak! Ti hogy viselkedtek suliban meg az osztály előtt?

Figyelt kérdés

Idén leszek először ilyen helyzetben, és ugyan a lehető legkevesebb óránk közös csak, kicsit félek hogy mi hogy lesz.. Minden részlet érdekel. Baráti körben hogy érintkeztek, hogy zajlanak a szünetek, hogyan viselkedtek az osztály és az osztfő előtt..miket csináltok és miket nem..

Előre is köszi:) 17/l



2013. aug. 17. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
SOHA NE JÁRJ OSZTÁLYTÁRSAL. Hidd el. SOHA. Én tavaly jártam. Elég cinkes volt az osztály előtt. De van aki jobban viseli. Meg minden nap találkozni a napi 8 órát együtt lenni kicsit frusztráló lesz egy idő után.
2013. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első
2013. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak annyi a lényeg, h ne legyetek együtt minden szünetben meg úgy egész nap, a többi az ugyan úgy mint máshol :) 17/F
2013. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a lehető legrosszabbul kezeltem. Elcsesztem az összes addigi barátságaimat, mert folyamatosan a lánnyal voltam. Nem is ez volt a gáz, hanem a szakítás után. Folyamatosan egy légtérben lenni vele, ráadásul úgy, hogy egyedül maradtál. Cink. Soha többet, inkább tépjem le a fél karomat. De a balt, szigorúan.
2013. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SOSE! Sose járj!
2013. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenyomtunk így bő 1 évet, meg uganazon a szakon leszünk egyetemen is, szerintem semmi extra nincs benne, órán úgyse egymásra figyelünk (nem is egymás mellett ültünk)

Hogy viselkedtünk? hát, nem smárolgattunk meg ölelkeztünk meg minden, mert ugye ez egy iskola... Szóval ilyen jó haveri viszony volt köztünk tanítási időben :D dumáltunk, minden, persze más osztálytársakkal is, nem csak egymáson lógtunk, de azon kívül semmi. De nem titkoltuk hogy együtt vagyunk, mindenki tudta.

19/L

2013. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, normális volt az osztály.
2013. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sok mindentől függ,osztály,tanárok,suli,kor stb(de a te esetedben mivel 17 vagy így gondolok 10-11.-es lehetsz).Nálunk annó általános 8.-ba(bocsi a gyerekes témát de középsuliba nem volt részem ilyesmibe)volt 2 osztálytársam akik jártak.Nos szegényeknek elég szar volt mert 1x szakítottak és utána elég cikis volt a másikat oltogatni látni meg ilyenek.Utána újra összejöttek és jöttek a hülye beszólások,meg a gyerekes viselkedés hogy legalább a suliba a LBvel legyen a csaj blabla.Na meg a tanárok is mindig szóltak nekik hogy azért nem kéne...Bár ez általános persze hogy nem kellene...:D Egyszóval inkább ne...
2013. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó évünk van hátra a gimiből, és a szakítás meg se fordult a fejünkben.. És persze nem terveztük hogy egymás nyakán lógjunk egész nap..az azért egy kicsit sok lenne, plusz mindkettőnknek megvan a saját baráti köre
2013. aug. 18. 07:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Akik szerint pedig nem kéne járnom osztálytárssal, már mindegy..és lehet hogy naiv vagyok, de szerintem működni fog mert muszáj lesz neki. Mert szeretjük egymást..csak attól félek kicsit hogy majd furcsa lesz, de majd megszokjuk/ják:)
2013. aug. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!