Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akik nem akarnak járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik nem akarnak járni osztálytárssal, miért nem?

Figyelt kérdés
Esetleg fiúk is, de csak lányoktól hallottam inkább.
2013. júl. 22. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert goodlike azt mondta xd amúgy komolyra fordítva szerintem megfojtás.
2013. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szakítás után is kénytelen leszel eltűrni
2013. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer jártam osztálytárssal. Akkor remek volt.

De miután szakítottunk... szörnyű volt.

2013. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első, neked meg ennyi eszed is van, nyugodtan kövesd csak azt, amit mások mondanak, valószínűleg egész életedben nem fogsz majd a saját fejed után menni.

Én pl jártam osztálytárssal, és nem volt baj belőle, mindenki elfogadta, senki nem beszélt róla. Nem ültünk egymás mellett, szünetben beszélgettünk, és az osztály előtt nem smároltunk, az magánügy. Hétvégén meg szerveztünk közös programot. F***ság, hogy megunjátok egymást. Csak azokkal történik ilyen, akik maguk is unalmas egyének, akik egyszerűek, mint egy barlangrajz.

2013. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna esélyem az egyik osztálytársamnál, de nem mentem bele, több ok miatt is.
2013. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem értem én sem... talán félnek a szakítástól. de ha én összejövök valakivel, akkor nem az az első gondolatom, hogy jaj, mi van akkor, ha szakítunk? vajon mikor szakítunk? stb...


nekem jól működik eddig a kapcsolatom.:) még 2 év van a suliból, sztem együtt maradunk érettségiig, nagyon összeillünk! :) nem gondolkoztam egy percig sem azon, hogy azért nem jövök vele össze, mert az o.társam... ha szakítunk, biztos rossz lesz. de engem ezek a jövőbeli következmények sosem érdekeltek! :) én csak a mának élek! :D

a barátommal, aki egyben az o.társam is, nyáron jöttünk össze. szinte minden napot együtt töltöttünk, most meg, hogy újra suli van, szintén, csak már kevesebbet, mert órán ugye nem nagyon tudunk egymással foglalkozni... nem untuk meg egymást a 3 hónap alatt, de nem is fogjuk. előző barátommal is szinte naponta taliztam, őt sem untam meg, nekem fontos, hogy sokat legyek a pasimmal! :)


tehát hajrá mindenkinek, én csak ajánlani tudom! :)

2013. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem volt egyszer az osztályomból barátom és miután szakítottunk még az volt a szerencse hogy másik suliba ment, de 2 év múlva én is oda mentem és végülis mind a ketten zavarban vagyunk ha találkozunk és ez nem jó.
2013. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En mar jártam az osztálytarsammal..Szóval tapasztalat

a legfőbb ok a szakítás.valószínű hogy nem fog sokáig tartani es utána nem túl kellemes x ideig meg az o képet nezned. Es igazából en nem nagyon hiszek ebben a "szakitottunk de legyünk barátok" dologban mert ez kb. Olyan megdoglott a kutyám de tartsuk meg. Kosz nem. 14/l a helyesirasert Bocsi telefonrol Írtam.

2014. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!