Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytárssal azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal azért nem szerencsés járni, mert szakítás után rossz lesz a hangulat?

Figyelt kérdés
Szóval heti 5 napot együtt tölteni azzal, akit régen bírtunk, aztán nem, az nem szerencsés nem?
2011. nov. 18. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

hát nekem sz*r lenne hogy az exemmel egy osztályba járjak...bár sztem függ a szakítás okától, és hogy ki hogy áll a dolgokhoz...


L21

2011. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ez nagyban függ a szakítás körülményeitől ,de általában igen lehet, hogy lesz köztetek egy kis feszültség.

2011. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azért nem akarsz valakivel összejönni mert az osztálytársad?


butaság

2011. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 atilis ***** válasza:
Eddig is rossz a hangulat az osztályodban, szerintem ennél rosszabb már nem lehet, szóval nem mind1?
2011. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elején igen, de ha értelmesek vagytok, akkor egy idő után megszűnik és kb jót röhögtök rajta.
2011. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátom anno az osztálytársam volt. Örök emlék, sok szép közös nap! Megérte. De mi nem voltunk idióták, akik utána nem tudtak viselkedni. Egy évet voltunk együtt, de utána is barátok maradtunk, mert jó fej. 13 éve a barátom, azóta. Megérte, én ezt mondom.. de mérlegelj, mennyire érett a srác erre!
2011. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örök szabály: házinyúlra nem lövünk.

Sem iskolában, sem munkahelyen, sem lakóhelyen, sehol. Vadászni csak "vad", ismeretlen nyúlra szabad.

2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyannal ne járj, akivel már most a szakításon jár az eszed.
2012. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hár én egy osztályba járok az exemmel. Bár megbeszéltük hogy barátok maradunk, a szakítás után kb. egy hónappal már nem is beszéltünk. Ha úgy alakul hogy egyik órán mellette űlök, akkor ott van az a kínos csend...nem kellemes. Pedig nem váltunk el haragban, de úgy tűnik nem jött össze nekünk ez a maradjunk barátok dolog..
2012. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!