Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok beleszeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok beleszeretem egy 13 éves lányba. Tudom hogy nagyon gáz. De az én korosztályom 16-20 évesek nem jönnek be. Szerintettek nagyon gáz? Szerintem semmi az a 7 év. F/20

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 08:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Irigyek. A 13 év átmeneti."


Igen? Csak hogy ez a kiscsaj kora miatt most még büntetendő te szerencsétlen.

Ráadásul olyan mintha kis pedofil hajlam is benne lenne :S Menstruál már egyáltalán az a gyerek?


Vár míg eléri legalább a minimum kort, és talán elég érett lesz ahhoz, hogy akar-e veled kezdeni valamit. De addig hagyd békén, mert még a végén az apukája fogja a kapanyelet beléd dugdosni, ahelyett hogy te dugdosnád a kicsi lányát.

2013. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön a Kölykök című film jutott az eszembe...de ők csak a bas.ás miatt szedték fel a fiatal szűz lányokat. Ha azt mondod h valóban szereted és a lány a kora ellenére érett akkor idővel jól is mehet a dolog. Türelem..: )
2013. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
inkább egy jó pszichológust ajánlanék...
2013. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon sok,de 5 év múlva már nem gáz,akkor már liliom tiprásért nem perel be.
2013. aug. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

""Irigyek. A 13 év átmeneti."


Igen? Csak hogy ez a kiscsaj kora miatt most még büntetendő te szerencsétlen. "


Mi büntetendő? Írta azt a kérdező bárhol is, hogy akár egy ujjal is hozzányúlt? A gondolat - még - nem büntetendő. Nyugi, a gondolkodás hiánya sem.


"Ráadásul olyan mintha kis pedofil hajlam is benne lenne :S"


Azért ha ránézel a legtöbb 13 évesre, nem gondolod 13 évesnek.


"Menstruál már egyáltalán az a gyerek? "


Az mihez számít? Ha 10 évesen menstruál, akkor lövéséretté válik? Ha 16 évesen még nem jön meg neki, akkor még babázzon?


"Vár míg eléri legalább a minimum kort, és talán elég érett lesz ahhoz, hogy akar-e veled kezdeni valamit."


Tehát ha egy 20 éves csak hozzászól egy 13 éveshez, azt már le kell lőni, mert egy mocsok pedofil állat, de ha elérte azt a bizonyos minimumot, ami 14, akkor már rendben van minden? Ez eléggé begyöpösödött gondolkodásra vall.


"De addig hagyd békén, mert még a végén az apukája fogja a kapanyelet beléd dugdosni, ahelyett hogy te dugdosnád a kicsi lányát."


Na ez az, hogy szexről egy fél szó sem esett. Persze ha neked egy kapcsolat csak szexet jelent, akkor nem lehetsz túl boldog az életben.

2013. aug. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem a kérdezőnek hanem az egyik válaszolónak írtam, mint ahogy az az idézőjelekből ki is derül.

És igen,igazad van mert egy 20 éves nem gondol a szexre, ők mindig csak kézen fogva beszélgetve andalognak a barátnőjükkel. Az hogy esetleg szexelnek, az teljességgel kizárt...

:S


""Vár míg eléri legalább a minimum kort, és talán elég érett lesz ahhoz, hogy akar-e veled kezdeni valamit."


Tehát ha egy 20 éves csak hozzászól egy 13 éveshez, azt már le kell lőni, mert egy mocsok pedofil állat, de ha elérte azt a bizonyos minimumot, ami 14, akkor már rendben van minden? Ez eléggé begyöpösödött gondolkodásra vall."


Azt írtam hogy LEGALÁBB várja meg a szükséges kort. Nem hiszem hogy egy év változtatna bármin is, de így már nem lenne büntetendő ha megteszik az utolsó lépést is.


"Na ez az, hogy szexről egy fél szó sem esett. Persze ha neked egy kapcsolat csak szexet jelent, akkor nem lehetsz túl boldog az életben."


A fiatalok szexelnek! Remélem nem törtem össze ezzel a kis lelkivilágod. Isten hozott a valóságban.

2013. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Te ped0fil! Ha az én lányom lenne kiherélnélek!
2015. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
De most komolyan? Mit vártál hogy azt írja mindenki : áááááááá dehogy teljesen normális hogy pedrofil vagy sok boldogságot. Remélem ezt még te sem gondoltad komolyan?
2015. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!