Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon teszik a csaj, és lehet beleszeretem, mit tegyek? 15f

Figyelt kérdés
Szóval tegnap találkoztam 1 csajal és megtetszett ma beszélgetem is vele..jó fej meg minden ..és teljesen el is felejtetem azt a lámyt aki eddig nagyon tetszet életem szerelme volt pedig neki bejövök . de ennél az uj csajnál.Hogy ismerkedhetnék meg vele? Mit tegyek?Sokan vannak a közelünkbe..: ) barátai is ..miket kérdezhetek tőle? 15f előre is köszönöm! : )
2013. febr. 19. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit kérdezhetsz tőle. Előbb-utóbb úgy is meglátod, hogy mi érdekli jobban, mi kevésbé. Add önmagad.
2013. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta ,hogy akár rá írjak fb-de szóba állna velem vagy vmi? szerintetek? ..nem tudom jó ötlet lenne-e? : )
2013. febr. 19. 20:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! ; )
2013. febr. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!