Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt? Lassan 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Lassan 1 éve vagyok férjezett nő és én nagyon szerelmes vagyok a férjembe. Imádom minden porcikáját, nevetését, mindent amit csak lehet.

Figyelt kérdés
A megismerkedésünk kor jobban vonzódott hozzám, többet szexeltünk, többet törődött azzal hogy kényeztessen engem mert a szex csak úgy jó ha mind a ketten élvezzük és gyengédebb is volt. Azóta eltelt majdnem két év. kerekedtem kicsit és most gyermeket is várok tőle. sokat is dolgozik és tudom hogy fáradt sokszor de mostanában szinte mindig visszautasít és ez nagyon rosszul esik és úgy érzem ilyenkor ha más lenne ott a helyemben vele biztosan le feküdne. nagyon szerelmes vagyok belé, és soha sem fogom meg csalni, de olyan jó lenne ha többet törödne velem.

2013. aug. 20. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy ezt elmondod neki, vagy szabadnapjain "zaklatod" a szexuális életetekkel?
2013. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 ASOT ***** válasza:

Mond ezt el neki, ha jó a kapcsolatotok ezt ugyanígy elmondhatod neki.

Egyébként lehet h a baba miatt nem mer, vagy vannak akik nehezebben barátkoznak meg azzal hogy a párjuk természetes módon megváltozik egy kicsit külsőre.

2013. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Elég ha megmutatod neki a kérdésed. :)
2013. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
képzeld hogy mindig a szabadnapjain hozom/hoztam fel, és akkor is visszautasít, már meg sem merem lassan kérdezni csak odabújok hozzá és megcsókolom de mellesleg nem zaklatom, tudod ha ő valamit szeretne mint az életben mint az ágyban megadom neki amit csak lehetséges.
2013. aug. 20. 14:48
 5/25 anonim ***** válasza:
ezt meg kell beszélni és pedig igy ahogyan itt leirtad
2013. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Reméljük nem annak a pasinak vagy a nője, aki egy nő terhességétől számítva már nem tud a nőjére nézni mint nő, csak a gyereke anyjára.Reménykedjünk, mert az nagy szívás neked. 3 ilyen nőről tudok az adott pasinál.
2013. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
már a terhesség előtt is ilyen volt. Nem nyúl/nyúlt sem odalent sehova sem idefent,csak megcsókolt és bele vágott
2013. aug. 20. 14:50
 8/25 anonim ***** válasza:
*3 ilyen nőről tudok az adott pasinál-és nem tartozom közéjük:D
2013. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
1 éve feleség vagyok
2013. aug. 20. 14:50
 10/25 anonim ***** válasza:
9 A másik neje meg tizenévig, mégis szeretőt kellett variálnia magának, hogy ne felejtse el mi a szex.
2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!