Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt? Lassan 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Lassan 1 éve vagyok férjezett nő és én nagyon szerelmes vagyok a férjembe. Imádom minden porcikáját, nevetését, mindent amit csak lehet.

Figyelt kérdés
A megismerkedésünk kor jobban vonzódott hozzám, többet szexeltünk, többet törődött azzal hogy kényeztessen engem mert a szex csak úgy jó ha mind a ketten élvezzük és gyengédebb is volt. Azóta eltelt majdnem két év. kerekedtem kicsit és most gyermeket is várok tőle. sokat is dolgozik és tudom hogy fáradt sokszor de mostanában szinte mindig visszautasít és ez nagyon rosszul esik és úgy érzem ilyenkor ha más lenne ott a helyemben vele biztosan le feküdne. nagyon szerelmes vagyok belé, és soha sem fogom meg csalni, de olyan jó lenne ha többet törödne velem.

2013. aug. 20. 14:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9 Én meg 16 éve:D De sosem hangoztattam:D
2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem azért írtam hogy egy éve mert felvágok hanem válaszoltam hogy én nem annak a pasinak a nője vagyok.... én több mint 2 éve ismertem meg a férjem és 1 éve vagyok a felesége ezért írtam.
2013. aug. 20. 14:57
 13/25 anonim ***** válasza:
Én csak csendesen szóltam:D
2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 ASOT ***** válasza:

Lehet hogy unalmas számára...de egyébként az a tapadás az a néha már beteges ragaszkodás is lehet egy idő után sok az embernek amit másik nem gondol. Hogy állandóan rajta lógsz és a kedvében akarsz járni...


De ezek csak kitalációk...

2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
mármint mi a kitaláció?
2013. aug. 20. 15:02
 16/25 ASOT ***** válasza:
őőő..rosszul fogalmaztam...vedd úgy hogy 1 felvetés/ötlet
2013. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
sztem az a baj h fél úgy szexelni h te terhes vagy..
2013. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ő mit mond, mi a probléma?
2013. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
semmi baj. és am meg kérdezhetem hogy ti mit csináltok ha elhanyagol a férjetek ijen módon? van erre valami? vagy visza kell csábítani?
2013. aug. 20. 15:06
 20/25 ASOT ***** válasza:
Elsőre én is a terhességet meg a pocakot mondtam volna de hogy írtad, hogy előtte is baj volt....így nem feltétlen a terhességed a problema
2013. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!