Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha elsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mónika1991 kérdése:

Szerintetek ha elsőre nem vagy szerelmes vlkibe később még lehetsz?

Figyelt kérdés
Van vlki aki nagyon régóta szeretne tőlem komolyabb kapcsolatot!egy 2éves kapcsolatomnak 4hónapja lett vége! mostnában sokat beszélgetünk és elég közelkerültünk egymáshoz, mégsem érzem hogy nozódnék hozzá!! szerintetek a későbbiekben ez változhat!! csak mert az olyan pasikban akik bejönnek nekem,és akiket vonzónak találok már nnyit csalódtam...lehet megkéne próbálnom most a nekem kevésbé voző pasikkal???lehet nem csalódnék annyit??!! adjak neki egy esélyt???Köszi a válaszokat
2013. aug. 18. 21:32
 1/7 anonim válasza:
Miért nem írsz normálisan és használod rendesen a magánhangzókat?
2013. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a szerelem nem mindig szokott első látásra fellángolni.

Viszont szerelem nélkül belevágni egy kapcsolatba, mondván "majd csak lesz valami", a véleményem szerint ostobaság.

2013. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Púúsztúúlj Sűűűsü!
2013. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez egy baromság, ha nem vonzódsz hozzá, akkor ne játssz a pasival, mert az rohadt szar érzés, és előbb utóbb kiderül
2013. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem én vagyok analfabéta, hanem a gépem néha befagy 1-2másodpercre és kihagyja a betűket amit írok.a lényeget értetted, nem????
2013. aug. 18. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed vonzónak, ne vágj bele. Egyrészt neked sem jó, hiszen nem vonzódsz hozzá, neki meg főleg nem lesz jó, mikor ráébred, hogy boldogsága illúzió volt csupán.
2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok de még sosem volt részem szerelemben első látásra

pedig nagyon szerelmes típus vagyok

nagyon kevés lányba leszek szerelmes de azokba halálosan és soha sem első látásra

ez szép lassan alakul ki ahogy megismerem

2013. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!