Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek help mert kikészülök!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek help mert kikészülök! Erre nem tudom mivan? Tönkre tesz egy nő?

Figyelt kérdés
Hát az a szitu,h bele szeretem egy érzéketlen lányba , mint pasi bejövök neki meg állítása szerint meglepne , h mien jó véleménnyel van rólam. Együtt is dolgozunk de olyan napi 1 órát beszélgetünk mindennap ugyanabban az időben . Régeben pár csók elcsatant köztünk egy partin és utána meg sem beszéltük.Na szal rászedtem magam , h beszéljek velle aról h mit is érzek mert érzem,h valamikor igenen is ő is vonzódik hozzám ,mielőtt még elmodtam volna neki h teszik nekem elfordult és lehajtotta a fejét erre én eltűntem onnét :D! haza mentem munkából és következő utam a kocsmába vezetett ,hogy le igyam a bánatomat és ivászat közben kapok egy sms t tőle amiben az ált : hogy nem veled van a baj nagyon is bejössz nekem csak nem tudok túl lépni és meg bízni senkiben. Erről mér nagy ritkán tett említést ,h nagyon átverte a egy fiú akibe bele szeretett.Utána mintha misem történt volna ugyanúgy napi szinten dumálunk és csak célozgatok ránk és ő mindig mosolyog és semmit nem szól meg ha mond is valamit tereli a témát.hogyan lehetne átlépni ezt a viszonyt hogyan hozhatnék ki belőle érzelmeket boldoggá szeretném teni .Egyépként annyit még róla ,h nagyon furán gondolkodik mikor beszélgetésközben segíteni próbálnák neki a munkájában képes lenne megharagudni érte mert h ő mutatja a rendíthetetlen női képet. komolyan nem tudom mint tegyek de olyan kiszolgáltatottnak érzem magam mert ő tudja ,hogy nagyon teszik nekem(azt nem tudja h szerelemről van szó)és nem kell más lány rajta kívül. a lány 25 éves én 21 de nagyon nem érdekli ,h fiatalabb vagyok . Na help és ötleteket plzz hogy törjem meg a jeget

2013. aug. 20. 20:30
 1/1 anonim válasza:

Nem kell feltétlenül célozgatni rá, hogy mennyire oda vagy érte. Csak legyél vele sokat, beszélgessetek, nevettesd meg sokszor, hívd el valahová (még az sem kell, hogy randi hely legyen, csak spontán mintha csak barátok lennétek) pl. kérd meg, hogy kísérjen el valahová, nem tudok rólad/rólatok semmit, így nem tudok konkrét ötleteket mondani. A lényeg, hogy próbáld tényleg megnevettetni, hülyüljél vele, vagy beszélgessetek komoly dolgokról is(nem kapcsolatról/szerelemről), mesélj neki bizalmas dolgokat, éreztesd vele, hogy Te megbízol benne.. Hidd el így kellemesen elfog telni az idő, szép lassan elfelejti a régi barátját azt, hogy mennyire megbántották, és rájön, hogy Te mennyire kedveled Őt, és hogy Ő mennyire kedvel téged.

Ha szeretnél valami tippet még, írj privit!

Sok szerencsét neked!:-)

2013. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!