Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a törvénymódosításkor az egyik törvényből kivették a megrontás szót és arról, hogy 12 év felett közös megegyezéssel bárki folytathat szexuális kapcsolatot? Mert felmérések szerint a mai fiatalok érettebbek.

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked még a kérdésed sem igaz! :DD

12+ 14- lefekhetnek, és 14+ lefekhet akárkivel már...

(ha az elkövető nem egyeneságú rokon, és így tovább és így tovább) Persze tévedhetek, mert én sem vagyok jogász, de tényleg olvass mielőtt kérdezel, köszi!

2013. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, 12 évesen lefekhet valaki 18 év ALATTIval. Eddig is volt ilyen, csak ez után emiatt nem sittelnek le senkit...
2013. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
manapság szerintem semmiféle törvénykezésen nem kell meglepődni, van és kész. viszont a szülőnek kutya kötelessége odafigyelni, hogy 12 évesen mit csinál a gyereke.
2013. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!