Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok és nagyon...

9 hetes vagyok és nagyon elkezdett korpásodni a hajam. Mit csinálhatnék vele? A jó dolog hogy megsűrűsödött a hajam mennyisége, csak a korpával nem tudom mit kezdjek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki valami jó sampont, mást nem tehetsz. Sajna ez is kísérletezős dolog, hogy kinek melyik jön be.

A rossz hír az, hogy a terhesség alatt el nem hullatott hajszálak többesével jönnek ki a terhesség után...

2009. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor kezdett korpásodni a fejbőröm és szinte hámlósan száradni a bőröm, állítólag ez normális és átlagos a kismamák körében.

Hajra nekem a seborin sampon elsőre bejött, a bőrömre a kék flakonos nívea, pocakra a milupa kréme. Rengeteg vizet is iszom, úgymond belülről hidratálok.

Jó egészséget neked és a babádnak!

20 hetes km

2009. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. Vizet rengeteget iszom, az átlag min. 3 liter ásványvíz. Ezt már jó pár éve tartom, és sajna mégis száraz a bőröm. Mondjuk lehet a vörös hajamtól, igaz szeplőim nincsenek csak érzékeny a bőröm.


Nektek is sok boldogságot és egészséget.

2009. márc. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!