Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában nem tudok együtt aludni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Pontosabban tudok, csak akkor tudok elaludni, hogy ha elfordulok tőle. Korábban pedig egymás karjaiban aludtunk el oldalvást fekve. Kipróbáltuk azt is, hogy helyet cserélünk de így sem megy. Csak akkor megy az elalvás nekem, ha nem ölelem át este és elfordulok tőle. Valahogy ez így kényelmesebb.

Ez mitől lehet? Még csak pár hónapja vagyunk együtt de nagyon szeretem.

21/F



2013. aug. 21. 21:56
 1/6 anonim válasza:
dugd meg utánna minden jobb
2013. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keféld meg aztán jó lesz úgy.
2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Toszd meg akkor menni fog.
2013. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy meleg van, ennyi. Majd osszel-telen ujra osszebujtok.
2013. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
öregszel:)))
2013. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az összebújos alvást, pedig nagyon szeretem a barátomat. Aztán főleg nyáron nem. Mi mindig úgy alszunk, hogy, vagy egymás hátának fekszünk neki, vagy épp megfogjuk a másik kezét.

Szerintem, nem attól döl el az, hogy mennyire szereted, hogy éjszaka milyan pózban alszol el.

És, igen tényleg segít a lefekvés elötti szex:), jól kimerít aztán a pozició már szinte mindegy:) 20/L

2013. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!